Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w tytule szukam serwera który szuka GM ja coś pisać na gg: 34316962 lub na dole ;)

 

1.Imię i nazwisko: Piotr a nazwisko na PW

 

2.Data urodzenia: 14.07.93

 

3. Miasto: Forfar/ Wielka Brytania

 

4. Szkoła / praca: High School pod kierunkiem informatyki i matematyki

 

5. Kilka słów o sobie...

Wiec mam na imię Piotrek. Zacząlem pić kiedy miałem 10 lat i od tej pory nie mogę przestać...

Tak na serio jestem dość gadatliwą osobą, która lubi pożartować aczkolwiek z umiarem, lubię spędzać sporo czasu z innymi chyba tak jak każda zwykła osoba.

Jak już zauważyliście mieszkam za granicą, a dokładnie już od 5 lat na wyspach. Właśnie tutaj zdobywam wiedzę i prawdopodobnie spedzę resztę mojego życia (przynajmniej póki nie zdobędę obywatelstwa i nie wylecę do Ameryki ). Potrafię doskonale rozmawiać jak i pisać po Angielsku i co nieco szkockiej gwary ale to jest dziwny język.

W szkole uczę się pod kierunek informatyka, a dokładniej szykuje się pod programowanie gdzie tylko jak na razie ogarniam visual basics ale od czegoś musi być ten start. Podobnie z matematyką, ale głównie skupiam się na informatyce wiec proszę nie pytać mnie ile jest 2+2x2 bo nie powiem . Po za szkołą i Avalonem jestem zwykłym nastolatkiem robię wyprawy na miasto z kumplami.

Od czasu do czasu mały wypad do pubu coś sobie wypić i pograć w bilard. Co do sportów to spędzam większość (zawsze godzinka po szkole) czasu na siłowni u mojego znajomego (zrobiliśmy małą amatorkę), uwielbiam jeździć na trasy rowerem, pływanie mam chyba wrodzone, bo mieszkałem jakieś 100m od plaży, w piłkę nie za bardzo , bardziej mi pasuje koszykówka i kiedyś siatkówka jak jeszcze w

Polsce mieszkałem.

A co do Polski to pochodzę z Ilawy - piękne turystyczne miasto na mazurach gdzie w centrum miasta jest piękne jezioro "Jeziorak". Tam spędzilem 12 lat swojego życia i skończyłem podstawówkę.

O sobie już więcej nie mogę wymyślić, a jeśli ma ktoś jakieś rozsądne pytania to z chęcia odpowiem.

 

6.Doświadczenie: W metinie mam pewne doświadczenie jeśli chodzi o serwery Hamachi, zakładałem kilka amatorówek typu Hard i 4fun oraz w pewnym czasie miałem zakładać serwer na dedyku ale niestety z pewnych osobistych powodów

oraz zdrowotnych nie moglem tego dokonczyć.W metina grałem nawet długo pow. 2-3lat.

 

7. Twój udział w grze Metin2: Gry nie zacząłem wcześnie dopiero gdy powstało s7, parę dni wcześniej gralem na s6 i szybko przeniosłem się właśnie na Almanach pograłem z miesiąc lub 2 ale i tak tylko wbilem z jakis 30+ lvl nawet teraz nie pamiętam po tym przenosiłem się na inne serwery, zwiększalem swoje doświadczenie, jak grac jak skille robić itp (każdy był kiedyś noobkiem).

Z jakimś czasem już wbijałem większe lvl typu 40-50+, przygodę z privami zacząłem, gdy przestałem grać na Gromo z powodów typu 10'cio latka z mh ksującego na bo, wyzwisk i innej dziecinady.

Poznałem kilka osób, które grały niby w całkiem inny metin gdzie dzieci jeszcze go nie znały czyli newlongju no i było tak do pewnego czasu, spodobały mi sie prywatne serwery. Grałem na nie jednym i właśnie tutaj zdobyłem

wieksze doświadczenie. A jeśli chodzi o Avalona to gram od samego początku pamiętam betę oraz nie zapomniane przeżycia z pięknymi lagami jak jeszcze był stary serwer i czekaliśmy na więcej ramu, piotra rubika xD

choinkę itp oraz najbardziej pamiętam starych graczy, z których większość już niestety nie gra po becie robiłem kilka postaci ale większość czasu spędzałem w m1 moim 1'dno hitowym ninja .

 

8. Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić na grę jako GM:

mniej więcej 5-8 godzin, czasem może mniej a czasem więcej a w soboty i niedziele nawet cały dzień.

 

9. Według Ciebie, jakimi cechami powinien charakteryzować się członek Metin2Game Team?: Odporny na nerwy i głupotę ludzką spowodowana przez niektórych graczy serwera xD, musi potrafić zachować się w zespole razem pracować oraz dzielić swoje pomysły i propozycje,

powinien zawsze być doinformowany, pewny siebie ale tez towarzyski i ogarnięty. Taka osoba nie może zostać poniesiona przez nerwy oraz powinna reagować i spostrzegać szybko nowe problemy

tak samo teraźniejsze jak już zaistniałe.

 

10. Dlaczego właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem?: Po 1'sze jestem osoba godna zaufania, potrafię myśleć i jestem ogarnięty.

jeśli chodzi o metina to znam go od strony technicznej wiem co i jak i potrafię wykorzystać swoja wiedzę.

Staram się być uprzejma osoba dla wszystkich i wiem jak się zachować i udzielać autorytetu.

Jestem otwarty na wszelkie pomysły i jeżeli coś jest naprawdę wartego uwagi potrafię poświecić swój czas, pogłówkować i znaleźć rozwiązanie,

tak samo z zaistniałymi problemami.

 

11. Czym jest dla Ciebie zasada fair play?: Jedyna zasada , kiedy wszyscy maja takie same prawa i szanse i są traktowani równo.

 

12. Jak oceniasz swoja zdolność komunikacji oraz współistnienia w grupie?: Oceniam ja na bardzo wysokim poziomie,dokładnie słucham każdej propozycji oraz staram się udzielać wszelkich rad i komentarzy które mogły by ulepszyć pomysł

 

13. Jaka jest Twoja postawa wobec rozwiązywania konfliktów i problemów?: Najpierw rozmawiam z obydwoma stronami oddzielnie a po tym próbujemy razem dojść do wspólnego skutku

 

14. Czy zgadzasz się z twierdzeniem Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo? - uzasadnij odpowiedz: To jest bardziej filozoficzne pytanie gdzie nie ma dobrej lub zlej odpowiedzi. Moim zdaniem nie ma święty ale jeżeli już karać to nie za to kim są tylko za motywy które ich poprowadzić,

nie wiadomo jak głęboko i jak mocno to ukrywa ale każda osoba ma w sobie odrobinkę zła ale jesteśmy ludźmi i potrafimy się pomylić i odwalić coś głupiego z całkiem innymi intencjami

wiec jedynie co nasz odróżnia od tych dobrych a przewrotnych i złych to jedynie zależny od tego jak się zachowamy wobec innych i czy potrafimy im wybaczyć i darować im za wszelkie chciane lub nie chciane szkody.

 

Pozdrawiam Piotrek

Pomogłem? Daj mi małego - !!! To nie boli :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu>>> ---

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...