Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]JeżEli Chce Mieć Zabawę Z Gry Na Metin2.Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo ! .

 

Tak jak Up .

 

Jeżeli chce mieć zabawę z gry na Metin2.pl to kogo powinienem wybrać ?

 

Po prostu chcę mieć wielką zabawę ..

 

Dobrą zabawę na pvp ..

 

Dobrą zabawę przy rozwalaniu bossów ..

 

Jak i Przy rozwalaniu kamieni metin ..

 

Robieniu Dt .

 

Kto był by dobrą postacią pasującą do opisu powyżej ?

 

Te wszystkie rzeczy chciałbym zrobić daną postacią ..

 

W wypowiedzi chciał bym ,żeby nadawca posta rozwinął treść jak najlepiej się zrobić na pvp na niskim lv .

 

Dlaczego miałbym wybrać tą postać a nie inną itp ..

 

Thx .

bleach%20tag.png
Opublikowano

Hehe

Powiem krotko,zabawa jest fajna z kazda postacia

Moze dla frajdy rob filmiki na yt jak bierzesz pvp,lub ubijasz boss

Frajda jest na wojnach tez jak jest nawalanka :P

WP spelnia 3/4 twoich wymagan jest tylko troche slaby w pvp

Dagger natomiast jest dobry 2/4 nie jest dobry do dt ani na metki to jest postac do expa troche w v2 ;P

Zastanow sie,ja polecam wp ale to od cb zalezy nie?? :D

sstwc.jpg

Opublikowano (edytowane)

omG , robisz co chwile te tematy -.-

 

Zabawe będziesz miał sura wp (szybkie ubicie bossa,metina) wystarczy miec odpowiednie eq , również to samo moge powiedzieć o pvp to jest kwestia ekwipunku masz dużo abs + ludzie gnieciesz każdego .

 

Ok temat wybrał surę wp reszta nalezy do cb.

Edytowane przez SPAT

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

chyba dwusetny twój temat :D

 

zdecyduj się wreszcie bo jak grę będziesz kończył przy 30lvl'u to nigdy nie dojdziesz do dt ;D

 

Bierz Surkę WP'e. Kox w PvM i w PvP na wyższym lvl'u nie odstaje. Do metków,bossów, dt jest miodzio..

Eq tańsze niż dla woja.

 

To jest ukryta treść, proszę

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Bywalec
Opublikowano

Także polecam sure wp zrob tak jak Loth wbij 35lv zrob skille G/P super eq i ubijaj co sie da a pozniej na YT

.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...