Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Powienien Wyglądać Dzisiejszy..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla modków :)

Witam, chciałbym podkreślić dla moderatorów że widziałęm inne tematy, szukałem, ale chciałem założyć swuj, więc proszę nie kasować tematu. Jeśli zły dział, proszę przenieść:)

 

 

A więc moje główne pytanie brzmi: Jak powinien wyglądać dzisiejszy serwer prywatny Metin2 ? - PvP/4FuN 80% exp 20% - czyli 80:20. Dodam że to serwer Hamachi, mimo to będzie włączony 24/7. Poświęcony sprzęt na serwer moim zdaniem jest bardzo dobry:

 

kompx.png

 

Jestem pewnien że spełni wymogi gry na Hamachi.

 

 

Dodam również że jeśli wszystko pujdzie dobrze i zgodnie z planem na 100% będzie to serwer dedykowany - wciąż 4FUN.

 

A więc chciałbym zobaczeć wasze opinie na temat jak powinien wyglądać serwer.

Jeżeli macie czas to piszcie ile możecie i jak najdłuższe posty :D.

 

Głównie chodzi mi o:


  1.  
  2. Sklepy
  3. Iitemki w sklepach
  4. Z czego powinno się co robić [EQ]
  5. Jakie powinny być bony
  6. Na ile kowal powinien uleprzać
  7. Czy powinien uleprzać z itemkami czy bez itemków
  8. Grać na jednym królestwie czy na kilku [Hamachi]
  9. Inne dodatkowe plusy/zmiany które powinny byc wprowadzone na serwerze

 

Również prosiłbym o podsyłanie linków z podobnymi tematami ale z dobrymi pomysłami :).

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

sygnayd.png


Opublikowano

Jak masz kasę żeby utrzymać dedyka bez is to rób full pvp (czyli all u npc lvl,skille p ,kasę ,eq ... Dobre wartości bonow mogę potem dopisać.)

A jak chcesz utrzymać sewer w is to wzoruj sie na virtualmt2

860331433165800174608.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...