Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Potrzebuję Pomocy Związanej Z Serwerem Dedykowanym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc , server.cfg jest gotowy , graliśmy już z kolegami na serwerze lecz jest problem ;)

Nie wiemy jak wyrzucać graczy , banować ich ani nic , jakieś podstawowe komendy znamy , lecz nie zawsze chcą się odpalać w konsoli :)

Potrzebujemy jakichś paru modów oraz programów ala : gracze online , jakiś łatwy program , prosty w obsłudze do modów , w którym można zmieniać mapki i tryby gry.

Bym był wdzięćzny również za podanie jakichś informacji jak się je włącza , gdzie nagrywa , jak to działa ;)

Z góry dziękuje , Masayochi ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

282f7e1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Tego ci trzeba Hotkey Tool.Masz wszystko odpala gre, hostujesz,banujesz,odpalasz mody,komendy na klawiszach,dodajesz graczy lol naprawde dobry prosty w obsludze <_<Pobierzesz go z tej strony. http://gameserver.n4cer.de/?download=1 wrzuc program do folderu z gra odpal go oczywiscie program posiada pliki serwer i mody(gungame atomic,zombie new,isnipe.....) :rolleyes: ktore zostana wypakowane do folderu z gra. B)

post-300608-0-81600600-1301351296_thumb.jpg

post-300608-0-21114400-1301351318_thumb.jpg

post-300608-0-03023500-1301351331_thumb.jpg

Opublikowano

Tego ci trzeba Hotkey Tool.Masz wszystko odpala gre, hostujesz,banujesz,odpalasz mody,komendy na klawiszach,dodajesz graczy lol naprawde dobry prosty w obsludze <_<Pobierzesz go z tej strony. http://gameserver.n4cer.de/?download=1 wrzuc program do folderu z gra odpal go oczywiscie program posiada pliki serwer i mody(gungame atomic,zombie new,isnipe.....) ktore zostana wypakowane do folderu z gra.

 

TO JEST ŚWIETNE :D

Wielkie dzięki , leci plusik i piąteczka :)

Jakby co w przyszlości zapraszam na mój serwer ~Skulls~DEDICATED SERVER TDM HC

Niedługo będzie działać , zapraszam również do mojej grupy , rekrutuje na xfire Masayochi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

282f7e1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Spoko jeszcze lepiej jak sie zarejestrujesz na tej stronce program bedzie wzbogacony o kilka( gadzetow)Powodzonka nar.. :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...