Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rodzaj Wiązania Krawata A Egzamin Gimnazjalny.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie: jakie wiązanie krawata jest najlepsze na egzamin gimnazjalny? Obecnie umiem 4: Kent, Four-in-hand, Victoria i Księcia Alberta. Oczywiście mogę się nauczyć innych wiązań. Możecie podać do szerokich kołnierzyków jak i wąskich.

Opublikowano

Jest nawet dużo rodzajów wiązania, ale mi chodzi o taki który by ładnie o odpowiednio wyglądał :)

 

Kent

Four-in-hand

Węzeł orientalny

Kelvin

Onassis

Pratta

Nicky

Victoria

Księcia Alberta

Półwindsorski

Św. Andrzeja

Manhattan

Plattsburgh

Cavendish

Skrzyżowany

Diagonalny

Podwójny windsorski

Grantchester

Hanover

Balthus

i jeszcze parę innych.

Tu macie stronkę jak wiązać i efekt końcowy jest pokazany, może wtedy mi dobrze doradzicie :):

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Edit:

 

Najbardziej mi pasuje sposób wiązania Księcia Alberta, lecz nie wiem czy pasuje na tego rodzaju okazje :|

Opublikowano

Głównie idę pisać, ale wyglądać też dobrze by można.

 

@Down:

 

Efekt końcowy się różni. Jeden jest krzywy, jeden prosty, jeden ładniejszy :)

 

Faworyzuje głównie 3: Kent, Four-in-hand, Księcia Alberta.

 

Dzisiaj robie plus daya, daje wszystkim po plusie ^^

 

 

Edit 2: Admini wybrałem już :troll:, proszę o zamknięcie.

Opublikowano

Jak nikt nie patrzy!

Ja jak pisałem próbny to obgadywali mnie bo miałem krawat zawiązany na supeł :<.

Jeden kumpel miał wiktorie drugi alberta a trzeci informatyka andrzeja i wiedzialem ktory jest ktory.

Jedyna osobą która w tym wieku zauważy wiązanie jesteś ty.

Jesteś jedyną osobą, która tak się stresuję krawetem... Inni się stresują jak im pójdzie, a ty - jak wiązać krawat.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Ja się egzaminem nie stresuje dużo bo mam większość powtórzone i co tydzień próbne piszemy, więc stres pokonany. Ogólnie rodzaje jest trudno poznać i dlatego mnie interesują tylko te 3, które łatwo odróżnić. Wybrałem alberta i kenta, przed egzaminem zobaczę które bardziej będzie pasował i proszę glob moda o zamknięcie tematu. Miejmy nadzieję, że makin szybko zareaguje. A w międzyczasie sobie streszczene jedno przeczytam *_*. Miejmy też nadzieję, ze ten temat da uśmiech na twarzy użytkownikom.

Opublikowano

Ja jak noszę śledzia(dla niekumatych - taki krawat wąski) to albo Kent albo Four in hand, te pasują do wszystkiego.

A kto nie umie wiązać krawata ten jest ciota, ot co!

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...