Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest ktos w stanie mi wytlumaczyc krok po kroku jak uruchomic bota do 2moons?instalowalem go pare razy i nie dzialal nigdy :(

b2d77fb55e00a1e5377a33d0cf.png
Opublikowano

1. Odpalamy gre i ustawiamy postac na lokacji w ktorej ma botowac po czym wylaczamy gre (gra i bot nie moga byc odpalone jednoczesnie).

 

2. Odpalamy bota.

 

3. Wybieramy serv, wpisujemy login, haslo, nick (imie chara) (przy loginie, hasle i nicku trzeba pamietac o duzych i malych literach inaczej nas nei zaloguje), wybieramy pod sedv, zaznaczamy "Login retry delay 60 seconds" i klikamy na "Login".

 

4. Gdy juz nas zaloguje klikamy na "VievMap/SetMoveWay" (lewy dolny rog).

 

5. Wchodzimy w zakladke "Map".

 

6. Zaznaczamy na mapie punkty, po ktorch bot ma chodzic (klikamy miejsce na mapie a pozniej "Add" po prawej stronie) tak dodajemy ile punktow nam sie podoba.

 

7. Po zaznaczeniu interesujacych nas punktow zaznaczamy "Show all" i wybieramy moby ktore nasz bot ma bic (z listy wybieramy moby ktore wystepuja na danej lokacji i ktore nas interesuja, kazdego moba zaznaczamy osobno i po kolei dodajemy do poszczegolnych zakladek np. jesli jestesmy w Denebe to wyszukujemy sobie dajmy na to Lizardman i po jego zaznaczeniu klikamy na jedna z trzech zakladek):

 

Priority - moby ktore maja byc bite w pierwszej kolejnosci

Normal - moby ktore maja byc bite jesli nie ma w poblizu mobow z zakladki "Priority"

Abandon - moby ktorych nasz bot ma nie byc i unikac

 

8. Gdy juz wszystko zrobilismy mozemy przejsc na zakladke "Item" gdzie ja osobiscie "Pick" i "Save" zaznaczylem na all zeby mi wszystko zbieral (nawet przy pelnym inventory podnosi sianko), zaznaczamy tam rowniez 4x "Save" przy Normal, Magic, Noble i Divine items chyba ze kogos one nie interesuja.

 

9. Jesli wszystko zrobilismy wchodzimy na zakladke "Profile Setting", w oknie "Profile Name" wpisujemy nazwe naszego profilu (np. jesli jest to bot ustawiony na Denebe dla ulatwienia mozna wpisac sobie "Denebe") i klikamy na Save (po co za kazdym odpaleniem bota ustawiac wszystko od poczatku jak po nastepnym odpaleniu i zalogowaniu sie mozna tylko wczytac profil a przy zmianie lokacji botowania tylko zmienic mape i moby a profil nadpisac).

 

10. Ostatnim krokiem jest przejscie na zakladke "General" i klikniecie START

Opublikowano

all dobrze zrobilem jak wchodze na bota i klikam login to pisze connect to server i nic sie nie dzieje:/

b2d77fb55e00a1e5377a33d0cf.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...