Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Instalacji Applocale Na Vista & 7 I Konfiguracja Z Sroking


Sillk18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik poświęcony użytkownikom Windows Vista i 7 i innym

 

 

 

post-319368-0-62135400-1301177092_thumb.jpg

Odpalając SroKing na Rusro wszystkie skile widzimy w postaci ?????

 

post-319368-0-95476000-1301177813_thumb.jpg

Aby temu zapobiedz trzeba zainstalować AppLocale przez program Revo Uninstaller Pro dlatego że instalowanie normalnie nie zawsze działa lub w ogóle (Revo Uninstaller jest to program do instalowania i usuwania programów chyba jest wraz z systemem Vista jak nie to można go ściągnąć z strony producenta http://www.revounins...e_download.html)

 

 

post-319368-0-91684800-1301178119_thumb.jpg

Po kliknięciu włącza się program (pasek w górnej części ekranu) oraz instalacja

 

 

post-319368-0-89395900-1301178259_thumb.jpg

Oczywiście postępujemy zgodnie z instalacją (zanim program zacznie się instalować trzeba chwilę poczekać)

 

 

post-319368-0-17037500-1301178375_thumb.jpg

Kiedy instalacja zakończy się i można już pozamykać wszystkie zbędne programy

 

 

post-319368-0-80745000-1301178638_thumb.jpg

Uruchamiamy AppLocale który domyślnie znajduje się w C:\Users\A\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft AppLocale

 

 

post-319368-0-93154700-1301179150_thumb.jpg

Klikamy dalej i otwiera się nam okno w którym musimy znaleźć (Browse) silkroad.exe z zaznaczoną opcją Launch an application

 

 

post-319368-0-13849600-1301179232_thumb.jpg

Następnie wybieramy w jakim języku jest aplikacja (zaznaczona na niebiesko)

 

 

post-319368-0-47625400-1301179565_thumb.jpg

Przy następny kroku trzeba pamiętać aby kliknąć opcję Create a shortcut to always run this application with AppLocale i klikamy zakończ

 

 

post-319368-0-42536700-1301179694_thumb.jpg

Stworzone silkroad.exe możemy znaleźć w tej samej zakładce co AppLocale

 

 

post-319368-0-75358000-1301179873_thumb.jpg

Jeżeli przed włączeniem się silkroad.exe wyskoczy wam takie okienko to znaczy że dobrze skonfigurowaliście (OK)

 

 

post-319368-0-72122100-1301180301_thumb.jpg

I oczywiście najważniejsze silkroad.exe włączamy i jeszcze się nie logujemy TRZEBA POŁACZYĆ SroKinga z grą PRZEZ INJECT GAME bo inaczej się nie da > otworzy się nam okienko na którym wybieramy SRO_Client zazwyczaj jeden jest wybieramy i klikamy Inject! > otwiera nam się kolejne okienko które świadczy że SroKing połączył się > dopiero wtedy możemy się zalogować

 

SroKing działa tylko poprawnie wtedy gdy Media.pk2 nie jest zangielszczone przynajmniej na Vista nie wiem jak to wygląda na innych systemach

Jeżeli Media.pk2 nie będzie zangielszczone rozwiążą się problemy typu niezapisujący cię config postaci itp.

Oczywiście wszystkie skile i itemy będziemy mieć po rosyjsku ale inaczej się nie da dry.gif

×
×
  • Dodaj nową pozycję...