Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wyłączanie Się Laptopa, Przez Granie W Mt2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Więc, mam problem.

Gdy gram, jakiś 20 min w mt2 [ nie gram na pl - gram na kamer modzie/ clienty privów] to laptop mi się wyłącza.

Nie piszcie, że on mi się przegrzewa.. Jak by mi się przegrzewał, to gdybym ' chodziła po Internecie ' to też by się off-ał.

Ogólnie, szukałam już takich tematów, nie tylko tu.

Przeczytałam, że mogę mieć wiruska.

Na jednym z nich, znalazłam bardzo fajny skaner. Malwarebytes'Anti-Malware.

Dzięki niemu, ' znalazłam ' kilka wirusów, których avast, nie znalazł.

Ale dziwi mnie to, że na dysku, na którym mam metina, ani jednego wiruska nie było.

Kilka razy sprawdzałam i nic! 0!

Więc, pytam się Was. Może ktoś miał już taki problem, i go rozwiązał.

O co może jeszcze chodzić?

 

A i jeszcze jeśli chodzi o kartę graficzną - wykluczam ten powód. Jest wszystko ok z nią.

 

Czekam na odp.

Oczywiście bd +.

Z góry dzięki.

Czego ona chce?

Ona chce, byś się postarał usłyszeć jej subtelny alarm!

Czego ona chce?

Ona chce, byś docenił powaby ciała jej !

 

 

Lubie? Lubię wszystko! ;D No, prawie.. ;o

 

 

Nie oglądaj się za siebie..
Opublikowano

Podaj może jakieś info o Twoim sprzęcie...

Być może zbyt duże obciążenie niesie dla niego metin, jak jest z innymi grami?

Ew. zmień system operacyjny, imho wątpię żeby to dużo dało.

Opublikowano

Cześć!

Więc, mam problem.

Gdy gram, jakiś 20 min w mt2 [ nie gram na pl - gram na kamer modzie/ clienty privów] to laptop mi się wyłącza.

Nie piszcie, że on mi się przegrzewa.. Jak by mi się przegrzewał, to gdybym ' chodziła po Internecie ' to też by się off-ał.

Ogólnie, szukałam już takich tematów, nie tylko tu.

Przeczytałam, że mogę mieć wiruska.

Na jednym z nich, znalazłam bardzo fajny skaner. Malwarebytes'Anti-Malware.

Dzięki niemu, ' znalazłam ' kilka wirusów, których avast, nie znalazł.

Ale dziwi mnie to, że na dysku, na którym mam metina, ani jednego wiruska nie było.

Kilka razy sprawdzałam i nic! 0!

Więc, pytam się Was. Może ktoś miał już taki problem, i go rozwiązał.

O co może jeszcze chodzić?

 

A i jeszcze jeśli chodzi o kartę graficzną - wykluczam ten powód. Jest wszystko ok z nią.

 

Czekam na odp.

Oczywiście bd +.

Z góry dzięki.

Procesor ci się przegrzewa, przeglądarka nie obciąża tak jak metin. Ba! Metin nie ma wypasionej grafiki, a pobiera tyle co gry z 2010/2011r.

POZDRO

Opublikowano
Jak by mi się przegrzewał, to gdybym ' chodziła po Internecie ' to też by się off-ał.

 

gra a przegladarka to dwa różne światy...

 

ściągnij sobie program speedfan albo everest i sprawdz temperature.

 

ściągnij program Hijackthis i daj tu logi.

 

ustaw go w jak najchłodniejszym miejscu + spróbuj go jakoś odkurzyć jak masz go dłużej ;d

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

gra a przegladarka to dwa różne światy...

 

ściągnij sobie program speedfan albo everest i sprawdz temperature.

 

ściągnij program Hijackthis i daj tu logi.

 

ustaw go w jak najchłodniejszym miejscu + spróbuj go jakoś odkurzyć jak masz go dłużej ;d

 

Co do speed-fana to ten program jest gowno wart. Pobieralem go 3 razy na 3 roznych laptopach i pokazywal taka temperature ze dziwie sie ze mam jeszcze te laptopy ^^ Temperature mozna sprawdzic reka przy wiatraku i na procesorze a czy temperature jest odpowiednia to sam powinienes wiedziec : > I zgadzam sie ze metin a przegladarka to 2 rozne swiaty ^^ Sprawdz sobie w menadzerze zadan ile zuzywa metin a ile przegladarka : >

Opublikowano

tak. ja też na komputerze odkurzam go odkurzaczem ale tam do zasilacza jest trudno dojść ; x

 

+ on ma laptopa

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

To jest wina kurzu w wentylatorze..

Też takie coś mam, ale gdy włącze 2 metiny..

 

Spróbuj sprężarka pod cisnieniem wyczyścic je.

U mnie wylecialo duzo kurzu.

­

Opublikowano

Ogólnie, ściągnęłam Eversta. Zrobiłam Raport, widzę temp :

Temperatury:

Procesor 71 °C (160 °F)

TOSHIBA MK8046GSX 47 °C (117 °F)

 

 

Więc?

 

 

- Ok. Przeczyszcze go!

 

 

Sorrka, ale ja jestem w tym zielona :)

Nie czepiajcie się, że mało o tym wiem.

Czego ona chce?

Ona chce, byś się postarał usłyszeć jej subtelny alarm!

Czego ona chce?

Ona chce, byś docenił powaby ciała jej !

 

 

Lubie? Lubię wszystko! ;D No, prawie.. ;o

 

 

Nie oglądaj się za siebie..
Opublikowano

u mnie pomogl reinstal systemu przeczyszczenie rejestrow podkrecenie wentylatorow.. i alll działa.

fc243cf2505e196d.png?1344196073699

Opublikowano

sprawdz czy wentylatory działają jak należy jak nie to spróbuj powietrzem pod cisnienieniem

go przeciscic jak nie to cos innego ,a i sprawdz czy wentylator dziala jak komputer chodzi

jeśli nie do naprawy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

heh mniałem tak samo ale mój lapek chodził bez przerwy przez tydzień dwa .. i z jakimś czasem zaczoł się wyłanczać .. poprostu ,że tak powiem w jakimś sensie go przegrzałeś ;p daj mu odpocząć trochę ;p

bleach%20tag.png
Opublikowano

Co ma gra do przeglądarki?

--------------------------------------]

miałem 5 letniego laptopa co prawda niesprawował się najlepiej , ja ci polecam zrobić format dysk rozdzielić na 2 partycje i posegregować inne śmieci , sciągnij sobie CLANER - Odkurzacz :D

pousuwaj błędy , i sprawdz jaki rezultat ,

 

a jeśli nie

 

to poprostu daj odpocząć lapku dzień przerwy od metina ci nie zaszkodzi :D

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Co ma gra do przeglądarki?

--------------------------------------]

miałem 5 letniego laptopa co prawda niesprawował się najlepiej , ja ci polecam zrobić format dysk rozdzielić na 2 partycje i posegregować inne śmieci , sciągnij sobie CLANER - Odkurzacz :D

pousuwaj błędy , i sprawdz jaki rezultat ,

 

 

@_----------______--------------------

 

Sry za double lagi

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Co ma gra do przeglądarki?

--------------------------------------]

miałem 5 letniego laptopa co prawda niesprawował się najlepiej , ja ci polecam zrobić format dysk rozdzielić na 2 partycje i posegregować inne śmieci , sciągnij sobie CLANER - Odkurzacz :D

pousuwaj błędy , i sprawdz jaki rezultat ,

 

a jeśli nie

 

to poprostu daj odpocząć lapku dzień przerwy od metina ci nie zaszkodzi :D

 

 

Spokojnie, taki no-lifem nie jestem ;d

hahah ;d

No sorrki, ale ja jestem zielona w tych sprawach ;)

Więc skąd miałam wiedzieć, że metin i przeglądarka prowadzą inne życie? ;d :O

Czego ona chce?

Ona chce, byś się postarał usłyszeć jej subtelny alarm!

Czego ona chce?

Ona chce, byś docenił powaby ciała jej !

 

 

Lubie? Lubię wszystko! ;D No, prawie.. ;o

 

 

Nie oglądaj się za siebie..
Opublikowano

Przegladarka nie zuzywa zbyt duzo ramu a jak wejdziesz na metin2.pl to sprawdzisz dlaczego podaja jaki trza miec kompa ;)

nie regulaminowa sygnatura

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...