Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak atakować ze zwykłego konia


Kaspie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My tu mówimy o bugu koleś... Każdy, kto gra troche w metina wie że trzeba mieć bojowca, a tu jest myk, że atakujesz ze zwykłego.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

a wiec tak :

 

- dziala na PL

- Atakuje tylko 1 raz

- Ten atak i tak nic nie zadaje

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

żałosne jak dzieci jak ktoś gra w metina to zna ten bug a w ogóle jest cieńki jedynie jest fajny jak ktoś łowi ryby ^^

Opublikowano

Ze zwykłego konia takuje się tak iż

1. wciskasz opcjie gry

2. zmieniasz tryb na wrogi/pokojowy

3. ciskasz na goscia prawym zeby kon do niego leical

4. zmieniasz w czasie biegu konia tryb z pokojowy/wrogi na wolny

5. ludzik atakuje nam ale nie zadaje DMG !!

 

PoZdRo

mentos

 

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

takich zeczy nie powinno sie pisac (na tym foru pelno noobow co nawet na prostym 2009longju kont nie umieja robic) a wy podajecie sposub jak mozna np.przeszkadzac w lowieniu ktos lowi a on hita cie ;/

narutocenter3.jpgZbiram + daj jednego
Opublikowano
takich zeczy nie powinno sie pisac (na tym foru pelno noobow co nawet na prostym 2009longju kont nie umieja robic) a wy podajecie sposub jak mozna np.przeszkadzac w lowieniu ktos lowi a on hita cie ;/

@Up

Reported

 

Nie musiałeś tego pisać -.-

­39566146920630933015.png

Opublikowano
Siema więc tak przywołujemy swojego konia i wybieramy "ofiarę" oddalamy się od niej i wchodzimy w opcje gry po czym przenosimy ja gdzies z boku. Klikamy na "ofiarę" i jak do niej jedziemy włączamy tryb wolny i przyciskamy spację ot cała zabawa

 

Filmik troche słąba jakość ale jest

 

 

wszystko pinknie tylko co to ten tryb wolny

 

 

SYGNATURA

Opublikowano
wszystko pinknie ale co to ten tryb wolny

Jest pare trybów.

Pokojowy,Wrogi,Jakiśtam,Wolny

Pokojowy-nie mozesz lac (wyjatek poj)

Wrogi-Możesz lać ludzi z rangą na -(Agresywny Blabla,Nieuczciwy Blabla,Złośliwy Blabla,Okrutny Blabla)

Jakiśtam(niewiem)

Wolny-Możesz lać wszystkich

sygna7mn.png
Opublikowano

@up

i po co spamujesz ??

 

@topic

CLOSE gdzie są modzi ???

wyjaśnione to close topic

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano
Ze zwykłego konia takuje się tak iż

1. wciskasz opcjie gry

2. zmieniasz tryb na wrogi/pokojowy

3. ciskasz na goscia prawym zeby kon do niego leical

4. zmieniasz w czasie biegu konia tryb z pokojowy/wrogi na wolny

5. ludzik atakuje nam ale nie zadaje DMG !!

 

PoZdRo

mentos

 

 

 

taa z tym że musisz auto atack ustawić

usunieta by mike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...