Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Szaman Z Mieczem, Bezsens Czy Może Pomysłowość?


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Postanowiłem się troszkę pobawić i pokombinować. Sprawdziłem sobie jak wyglądają nasi silni magicy z mieczami w ręce.

Efekt mnie zaskoczył. Może ktoś stworzy nową klasę, Samuraj? Co sądzicie o tym pomyśle z mieczami dla szamanów?

 

Tutaj daje screeny z gry:

 

Szamanka:

 

beztytuutxx.png

 

 

 

Szaman:

 

beztytuu2rn.png

 

 

Zapraszam do dyskutowania. :)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Ehh to może surze dajmy broń dwuręczną ?! Moim zdaniem bezsens i nie wygląda to jakoś efektywnie. Ale są gusta i guściki.

Opublikowano

Ehh to może surze dajmy broń dwuręczną ?! Moim zdaniem bezsens i nie wygląda to jakoś efektywnie. Ale są gusta i guściki.

Nom Facet wygląda nie za bardzo efektywnie, ale kobitka to moim zdaniem fajnie ^^ A co do tego sury to... :rolleyes:

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Hmmm body z łukiem... coś w tym jest :D

 

Dla serwa solo może być ale jeśli chodzi o serwery multi nie polecam, bo jest to chyba za duża zmiana jeśli chodzi o grę :D

 

Ale brawo za pomysłowość :)

shayku.png

 

Zbieram +

Opublikowano

To raczej w mediach powinno być ale śluz :)

Ja uważam że wgl bezsens zaczął się jakiś rok temu co zaczęto dodawać nowe eQu do gry. Te ingerowania są zbędne ;)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

No bez kitu po co od razu robić bronie jako miecze dla szamana?

Nie wystarczy sura i wojownik?

Według mnie, szaman ma wystarczająco dobrze dobrane skille, aby był dobry w PvP trochę na wyższym lvlu w PvM.

Opublikowano

No bez kitu po co od razu robić bronie jako miecze dla szamana?

Nie wystarczy sura i wojownik?

Według mnie, szaman ma wystarczająco dobrze dobrane skille, aby był dobry w PvP trochę na wyższym lvlu w PvM.

No też tak myślę...

Może dajmy dzwonek wojownikowi? -.-

Bez sensu i wygląda to obrzydliwie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...