Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Poszukuje Najlepszych Plikow Serwerowych Itp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.Jeżeli zły dział prosze przenieść temat ale nie do kosza!.Chciałem się dowiedzieć jakie są najlepsze pliki serwerowe na serwer hamachi pod 4FUN i czy są takie już z nowymi epikami.Oraz te pliki kozaka co się wrzuca przez FileZile poda ktoś linki?.Za pomoc daje +++ nawet nagrode GM'a spokojnie serwa miałem pare razy ale nie moge znaleźć nigdy najlepszych tych PLIKÓW SERWEROWYCH :).Mój Kontakt :

GG : 4115024

Skype : MiXeReK :) z ta buzka :)

 

LICZE NA WASZĄ POMOC

ruszajace_sie__142_.gif
Opublikowano

N@pster wbudowaną stronkę tzn że nie muszę robić swojej strony tak tylko do reje włączyć Xampa ? Dzięki za te Pliki odrazu są wbudowane te sklepy Ninja itp i bony oraz na start lvl itp ? a i wszystkie na party te linki ?;D nie ma torrencika ?;d

ruszajace_sie__142_.gif
Opublikowano

UP wbudowaną stronkę tzn że nie muszę robić swojej strony tak tylko do reje włączyć Xampa ? Dzięki za te Pliki odrazu są wbudowane te sklepy Ninja itp i bony oraz na start lvl itp ?

 

 

WWW + FORUM

Server ma wbudowana strone z rejestracja statusem rankingiem itemshopem i forum

Strona www bedzie dostepna pod adresem (po wlaczeniu w portmap portu 2080):

http://nr.ip.z koncowka:2080/index.php

 

Forum bedzie dostepne pod adresem:

http://nr.ip.z koncowka:2080/forum/index.php

 

haslo do forum:

login:admin

 

hasło:admin

 

logujemy sie do panelu administratora i zmieniamy haslo .

Aby dzialalo WWW + FORUM w portmapie wlaczmy port 2080

 

A jeśli o sklepy to te pliczki są "czyste" czyli sklepy są jak na PL

1300907102-U198706.png

Sygnatura by

dudsonowa

Opublikowano

SUI :D

 

The Best Of Server Files.

 

Jedyne takie ;)

 

może trzeba nieco z edytować, ale jest wgrany NPC pod 4Fun ;D

 

Wiec spoko pliczki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...