Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Z rozpakowanie roota w kliencie kornela


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Posiadam Client Kornela Link :

To jest ukryta treść, proszę

Probuję rozpakować root nie da się , po co wstawiać client jak się nie da tego rozpakować?... Bardzo proszę o pomoc. Jak komuś się nie chce tłumaczyć to moze mi dać root z moim IP : 5.150.212.169 / 100

 

 

Przepraszam za ortografię!

 

Pozdrawiam.

Zbieram Oczywiście Skromne + Ale.. - Też Jestem neutralny!! Róbcie co Chcecie hah ^^ 333>

calvin_klein_canada.jpg

Opublikowano

Pewnie używasz starego unpakera i dlatego ci nie chce rozpakować . Zaktualizuj na jakiś nowszy np tim-a ;)

Opublikowano

A masz może linka do downloadu?. PS . Mam tego packer by timi ... ale wyskakuje mi jakiś root pack gen ... o co w tym chodzi hah ? ;] może ty mi zrobisz tego roota ;/ ? Będę wdzięczny

Zbieram Oczywiście Skromne + Ale.. - Też Jestem neutralny!! Róbcie co Chcecie hah ^^ 333>

calvin_klein_canada.jpg

Opublikowano

Pewnie używasz starego unpakera i dlatego ci nie chce rozpakować . Zaktualizuj na jakiś nowszy np tim-a ;)

A masz może linka do downloadu?. PS . Mam tego packer by timi ... ale wyskakuje mi jakiś root pack gen ... o co w tym chodzi hah ? ;] może ty mi zrobisz tego roota ;/ ? Będę wdzięczny

Zbieram Oczywiście Skromne + Ale.. - Też Jestem neutralny!! Róbcie co Chcecie hah ^^ 333>

calvin_klein_canada.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...