Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Średni Poradnik Dla Wojownika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Heya:P Pokaże wam tutaj taki malutki poradnik z expieniem+dropieniem:) (To mój sposób,jak coś sie nie podoba to niech ...)

 

No to Go:>

 

Gdy rozpoczniemy,dostajemy miecz +0.Wbijamy 4 lvl na :

 

#Wilkach

 

#Psach

 

Następnie idziemy do biologa po misję.

Musimy zabić:

 

5 głodnych alfa wilków i coś z nich wydropić.

 

Gdy oddamy itemki dostajemy miecz +3 i troszkę kasy.Wbijamy 10 lvl na :

#Dziki

 

#Niedźwiedzie

 

#Nieb.Wilki

 

#Głodne Dziki

 

#Czerwone Dziki

 

Gdy wbijemy 10 lvl robimy tam misje,gdy je zrobimy upnie nam pewnie do 11-12 lvl.Idziemy na:

 

#Zaprz.Łucznik (Jedna Grupa)

 

#Zaprz.Wojownik(czy jakoś tak)

Wbijamy 18 lvl.Kupujemy Zbroję Tygrysią,ulepszamy ją na +6,a jeśli masz ulepszacze i dużo kasy to zrób na +8 max. +9.Kupujemy Szeroki +7/8/9 na później:) Na naszym Loffcianym 18 lvl idziemy na:

 

#Dzikusy

 

#Cały spot Zaprz.

 

Wbiłeś 20 lvl.Jesteś coraz bliżej!Bravo!Zakładasz Szerokiego:)Teraz idziesz wbić 21 lvl na:

 

#Małpy

 

Bo będziesz dropić medale.Gdy wbijesz ten 21 lvl zostań tam na max.Dwie godzinki i dropaj medale.Dropłeś ? Sellnij z 5 medali za 300k i gitez ;) Jeden sobie zostaw.Pewnie wbiłeś już 22 lvl jak dropiłeś.To idź teraz na polankę.Ja pokaże gdzie w Shinsoobo tam znam ;/etinpl-1300802118-U16102.jpg

Wbijamy tam 29 lvl. GZ!! Brakuje ci jednego lvl!Radzę ci teraz wydropić KK.Który dropi z tych dużych grubasów którzy występują obok polanki.Jeżeli dropnie nam chociaż x2 KK to gdy to selniemy będziemy mieli +40 kk :) Gdy mamy 40kk kupujemy FMS+9 śr. 12-18 bo na tyle wam starczy.Następnie kupujesz sobie Lwią zbroję +7/8 z kd obrony max.+2 :P Gdy kupiliście to to idźcie teraz na:

 

#Orki

 

#Max.Grupka Bo

 

braffo!!! Wbiłeś/aś 30 lvl! Zakładasz FMS i jesteś Heppy!!

Poradnik 100% By [E]xelen[T] (Czyli by ja 100% xD)

PS:To jest Kopiuj/Wklej bo to z mojego posta na FM (FaceMetin).A te ceny to pisałem na odfajt;/

Edytowane przez ExcelenT

90% nastolatków dostało by załamania nerwowego gdyby Justin Bieberstał na dachu wieżowca i chciał skoczyć.Jeżeli jesteś tym 10% które usiadło by na krześle oraz jadł popcorn wpisz to na swoją sygnaturę <----

33983.png

6406.jpg

 

33207.png

Kocham MPC FORUM!!!

Opublikowano

Po 1 napisałeś to tak, że nie da się tego czytać. Ceny się nie zgadzają. Popraw to.

Daj + nic ci się nie stanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...