Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejny Złodziej W Mojej Dzielnicy


Hunter07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Złodziej o nicku SuperMW2 zaczął mi niszczyć ratusz który budowałem.

Proszę o zbanowanie tego złodzieja

A oto SS Sory za jakość ale była noc

post-280219-0-64285200-1300799951_thumb.png

post-280219-0-74420000-1300799965_thumb.png

post-280219-0-24822300-1300800087_thumb.png

post-280219-0-54664600-1300800099_thumb.png

post-280219-0-67936100-1300800117_thumb.png

post-280219-0-36196800-1300800129_thumb.png

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

Opublikowano
Opublikowano

eee twoje screeny nie dają nic nowego do oskarżenia

 

A i maciek311 jest z rady osiedla i jego nie bylo przy tym jak niszczyłeś mi ratusz greeferze!

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

Opublikowano

HEH!!

"kaktusy nie są twoje więc kradniesz"

ale oskarżenie - padłem

 

@TOPIC

 

Na screenach neono nic nie widac tylko sapera stojacego w dziurze w scianie i nawet itemkow dookola nie ma tylko stoi

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Jeżeli nie macie MOCNYCH dowodów, że to on to nie twórzcie tematu na forum.

 

@ A i po tych ss'ach to Neono i maciek powinni dostać według regulaminu bana za obrazę, jeżeli SaperMT2 poczuł się urażony macie bana na sto procent.

Jeżeli SaperMT2 nie był wcześniej o coś takiego oskarżany itp. To szanse na to, aby dostał bana bez dowodów maleją. Poza tym mógł tylko wejść do miasta/osady/dzielnicy żeby tylko obejrzeć, ja często oglądam sobie nowo powstałe osady. Jeżeli nie ma mocnych dowodów, że to on to proszę ten temat zamknąć.

Opublikowano

Bo już zebrał BOŻE z kim ja gram na serwie

 

 

Ale ok jeżeli uważacie że jest niewinny to go nie banujcie najwyżej będzie o 1 greefera więcej kogo to obchodzi bo na pewno nie mnie.

 

 

Na screenach neono nic nie widac tylko sapera stojacego w dziurze w scianie i nawet itemkow dookola nie ma tylko stoi

 

No właśnie w dziurze w ścianie a tam znajdowało się drewno (brzoza) i w dodatku miał siekierę do ścinania drewna.

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

Opublikowano

Hunter07: Twoja ortografia mnie powala, ale i tak nie masz dowodów, że to on. Zrób lepsze ss'y to pogadamy bo na tych nic nie widać tylko jak obrażacie (Neono i maciek) Sapera.

Jak dla mnie to zrobiłeś samobójcze screeny, bo dzięki nim prawdopodobnie dostaniesz bana wraz z kolegą. "Ubliżanie innym userom - ban 3 dni."

 

@ Jeżeli z jakichś powodów nie dostalibyście bana to można powiedzieć, że moderator złamał regulamin.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...