Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Czy W Tym Momencie Jest Jakiś Drop Hack Na Pl?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze , ale jak to wczoraj uruchamialem to wyswietlily mi sie 2 serwery po koreansku , a mi chodzi o polskie serwery a najbardziej na 13s czyli exandros , :rolleyes: bo tam wlasnia gram . Jak mozna to dobrze uruchomic , aby byly polskie wszystkie serwery ?

Kto mi pomoże, nagrodze plusikami :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Widze , ale jak to wczoraj uruchamialem to wyswietlily mi sie 2 serwery po koreansku , a mi chodzi o polskie serwery a najbardziej na 13s czyli exandros , :rolleyes: bo tam wlasnia gram . Jak mozna to dobrze uruchomic , aby byly polskie wszystkie serwery ?

Kto mi pomoże, nagrodze plusikami :D

 

Czy ty kurde nie myślisz dziecko? Jeśli ci wyskoczyły koreańskie szajsy to nie masz spatchowanego metka spatchuj go i wtedy moda instaluj....

 

 

 

 

 

$$STOP POKOLENIU NARUTO$$

Masz tu parę faktów:

1.Jesteś na internecie

2.jesteś na moim profilu

3.czytasz

5.nie zauważyłeś że nie ma punktu nr 4.

6.Właśnie to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

Moje tuty : Wait hack na pl'a

Jeśli pomogłem i uważasz, że pączki są zajebiste daj + :P

Opublikowano

Czy ty kurde nie myślisz dziecko? Jeśli ci wyskoczyły koreańskie szajsy to nie masz spatchowanego metka spatchuj go i wtedy moda instaluj....

 

 

 

 

 

$$STOP POKOLENIU NARUTO$$

A ty kurde dziecko myślisz??? Już spatchowalem metka i nadal mi wyskakuja koreanskie szajsy. :rolleyes:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy ty kurde nie myślisz dziecko? Jeśli ci wyskoczyły koreańskie szajsy to nie masz spatchowanego metka spatchuj go i wtedy moda instaluj....

 

 

 

 

 

$$STOP POKOLENIU NARUTO$$

A ty kurde dziecko myślisz??? Już spatchowalem metka i nadal mi wyskakuja koreanskie szajsy. :rolleyes:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Proszę się nie wyzywać. I nie nabijać postów.

1.Wejdź na http://www.metin2mod.tk/

2.Spath'uj Metin2.

3.Wejdź w Metin2mod pl

4.Pobierz moda.

5.Zablokuj hs'a. - Opcja szukaj nie gryzie ;)

Jeśli pomogłem daj plusa :)

JEBAJ MINUSA

:)

ZBIERAM -!

(MINUSY) 4 EVER :*

xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...