Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje takiego WH ktore ma np. kropki... hmm nie wiem jak wam to wytlumaczyc

Po prostu jezeli zrobia mi ss zeby mozna bylo to latwo zamalowac w np. paincie o takie cos mi chodzi :)

Bede wdzieczny

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano (edytowane)

Fajnie tylko ze jak wkleje go do CS i chce uruchomic gre wywala mnie blad error initalizing opengl.dll cos takiego a jak wkleje inny plik Opengl.dll tzn torche inne wh to dziala a ten mnie wywala... ;/

@edit

Ma ktos takie wh? bo to co kolega wyzej podal nie dziala mi ;/

Edytowane przez dedi.
edytujemy posty!

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano (edytowane)

@ Refresh

Edytowane przez dedi.
ostatni raz cos takiego, ale nie refreshujemy postow :)

rendersnewlamborghinimu.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A wgl to po co grac na czitach najlepiej jest uczciwie. A jak chcesz to jest taki czit ze w czsei gry wlaczasz i wylaczas kiedy chcesz "F12" Nazywa sie tokio drift v1 ale na czitach nie pochwalam gry...

Opublikowano

Zajac007 to po co siedzisz na tym forum MPC= MULTI PLAYERS CHEATERS forum jest poswiecone cheatom/dodatkom do gier :) wiec czasem fajnie jest z nich korzystac ;]

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano

ahmedxd

 

 

Pobierz SSW ( Super Simple Wallhack ) za jednym kliknieciem (bodajze F7,F8) Wallhack sie wylacza , wiec gdy widzisz robiace sie ssy klikasz i Wh nie masz;)

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

ahmedxd

 

 

Pobierz SSW ( Super Simple Wallhack ) za jednym kliknieciem (bodajze F7,F8) Wallhack sie wylacza , wiec gdy widzisz robiace sie ssy klikasz i Wh nie masz;)

 

Napisał że chce kropki -,-

Chyba admin Tobie nie napisze: Ej ty taki i owaki wyłącz wh bo za 5 sek. będziesz miał robione screen'y.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...