Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zrobic Wymiane Powyzej 1Kkk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Użyj kamermoda, najłatwiejszy z sposobów.

tak tylko ze kamer mod daje 999kk na handlu a niewiem jak na tobole a jak powyzej 1kkk to bendzie mial bana -,-

Opublikowano

bendzie

Ortografia się kłania.;)

@Topic

Nie ma takiego sposobu, chyba, że wiesz, że ta osoba nie oszuka to możesz mu dawać kasę po trochę, i może tak sie wymienicie.

ronaldov.png

banner.gif

Opublikowano

Lungi, widać, że jesteś NEWBIE w tych sprawach, a więc nie spamuj i nie wypowiadaj się...

 

Na KamerModzie na tobole jest maksymalnie 1.999.999.999 yang, ale jak za tyle wystawisz jest SS i leci ban :/

Najlepszym sposobem przy dzisiejszej inflacji jest wymiana kamykami duchowymi - bardzo dużo osób wybiera tę opcję.

Opublikowano

noo wlasnie.. kamienie duchowe to teraz waluta handlu bo jeden warty +1kkk-

f20c10ef0fe2.gif fakkju.gif

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1300788117-U0.png

xD

 

 

Skype: jestemlolek1

Opublikowano

Użyj kamermoda, najłatwiejszy z sposobów.

Tak i ban wyłapie za użycie nie legalnego oprogramownia oraz 2 osoba też kamer moda by musiała mieć.

Opublikowano

spytaj sie czy on chce jakies itemki np wlasnie te kamyki duchowe czy np on za te yangi chce kupic jakiegos np riba on licyttuje go ty kupisz go i wymieniacie sie

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Użyj kamermoda, najłatwiejszy z sposobów.

Tak, a potem załapie bana za używanie moda, tak?

Polecam Ci wystawić sklep na tobole z jakimś itemem. Za 999kk, a ten jeden yang możesz darować :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...