Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składam Podanie O Zwierzęta


Koxka

Maja być zwierzęta  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Maja by? zwierz?ta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwierzęta nie ale wolal bym potwory ponieważ bardziej się przydadzą i jest wieksza korzyść np przy dun gonie tak więc ja wolę potworki.

Ach cr7 klekaj przed mistrzem Messim=)

Opublikowano

Taka opcja jest dobra przy 5-10 graczach , przy 80 jak ktoś wyżej pisał , zmaskarowała by serwer . Ja na serwerze w 2 osoby mieliśmy lagi z mobkami takie , że jak szedłem to odtwarzał mi się obraz co 10 kratek ;p

W trakcie bicia rekordu czasu online na mpc :]

Opublikowano

Nie, nie i jeszcze raz NIE... Ładnie by to wyglądało jak by po mieście/w domach łaziły potwory/zwierzęta? A po 2 ludzie już narzekają na lagi... Nie każdy ma takiego dobrego kompa że jak jest 1000 osób online, zwierzęta i potwory to nie ma lagów... Szczerze powiedzcie... Po co wam te zwierzęta i potwory?? Wełnę można kupić w shopie a jedzenie nie potrzebne bo życie samo się odnawia... Potwory by was dedały, niszczyły domy bez cubów lub osiedla... Np. Silesia nie cała jest objęta cubem... NIE

Nothing to do here.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...