Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem gralem dziś caly dziń od rana póżniej chcę wbic tak jaakoś około 19:00 i dupa

loguje sie i nagle wyskakuje błąd

 

Z powodu błedu w sieci zostało odciete połączenie w sieci

 

 

 

pomóżcie plisss musze reinstala robic czy nei?? help

Kocham mpcforum.pl!!!

33983.png

19858.gif

20566.png

35324.png

6406.jpg

33207.png

34679.png

33983.png

 

 

 

Jeśli pomogłem daj plusa [ + ]

 

Bądź człowiekiem nie dawaj mi minusa [ - ]

Opublikowano

widzę, że nikt nie pomoże :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :angry: :angry: :angry: :angry:

Kocham mpcforum.pl!!!

33983.png

19858.gif

20566.png

35324.png

6406.jpg

33207.png

34679.png

33983.png

 

 

 

Jeśli pomogłem daj plusa [ + ]

 

Bądź człowiekiem nie dawaj mi minusa [ - ]

Opublikowano (edytowane)

Włączasz clienta przez Tclient.exe ? jesli tak to wlaczaj normalnie bo przez tclient.exe tez mam taki komunikat

 

albo

 

Wchodzisz do 4Story z pliku na pulpicie który pojawił się po zainstalowaniu czy może w pliku docelowym ( tam gdzie zainstalowałeś grę) bo możesz naciskać nie na 4Story a na

TClient.exe wchodzisz normalnie niby do gry ale się nie zalogujesz

 

i nie doubluj postów, zapoznaj się z regulaminem

Edytowane przez x070x

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

dobrze z doublowalem post poniewa chcialem pograc i nie mailem czasu aby sprawdzi opcja szukaj czy jest jakis temat wchodze normalnie przez ikonke na pulpicie przez Tclient i wogole dupa

Kocham mpcforum.pl!!!

33983.png

19858.gif

20566.png

35324.png

6406.jpg

33207.png

34679.png

33983.png

 

 

 

Jeśli pomogłem daj plusa [ + ]

 

Bądź człowiekiem nie dawaj mi minusa [ - ]

Opublikowano

ok juz działa ale wczoraj i dzis pół dnia nie działało pff... już sie bałem

 

wydaje mi się że był serwer przeciążony i nie wpuszczało mnie do gry ok dzieki Plusik poleci bo próbowałesś pomóc:D

Kocham mpcforum.pl!!!

33983.png

19858.gif

20566.png

35324.png

6406.jpg

33207.png

34679.png

33983.png

 

 

 

Jeśli pomogłem daj plusa [ + ]

 

Bądź człowiekiem nie dawaj mi minusa [ - ]

Opublikowano

pewnie był jakiś reset albo przeciazenia twojego neta albo ich lacza

 

skoro wyjasnione to close

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...