Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skarga Zniszczył Całą Dzielnicę!


Hunter07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż Blooding cały czas niszczył mi osiedle. Nie reagował na ostrzeżenia dostania bana. Proszę o zbanowanie tego nooba.

 

A oto dowody:

post-280219-0-61624200-1300613373_thumb.png

post-280219-0-92233700-1300613412_thumb.png

post-280219-0-28386700-1300613434_thumb.png

post-280219-0-78411100-1300613447_thumb.png

post-280219-0-85064200-1300613473_thumb.png

post-280219-0-84148500-1300613582_thumb.png

post-280219-0-39527100-1300613629_thumb.png

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

Opublikowano

@ Up to ty jesteś niewyżytym siedmiolatkiem, który nie potrafi poszanować cudzej pracy. (bloodian)

 

Typowy polaczek, takich jak ty powinni z miejsca do Oświęcimia wysłać i do gazu.

 

Ps. Hitler miał racje skazując tych wszystkich ludzi na śmierć przynajmniej bydła by nie było 1/2 tego serwera to normalni ludzie więc nie kieruje do nich tego postu.

 

A tak dla przypomnienia na całym świecie zwłaszcza w Niemczech Polacy są uważani za Pijaków, złodziei i popaprańców, którzy maja gówno zamiast kraju.

Cały świat się z nas śmieje bo mamy popaprańców nie tylko w rządzie, ale i w całej Polsce.

 

I tacy ludzie jak ten pan u góry (bloodian) właśnie tworzą nam taką opinie.

 

@ TEN POST NIE MA NA CELU URAŻENIA ŻADNEJ OSOBY, WYRAŻAM W NIM TYLKO SWOJE ZDANIE.

Opublikowano

 

Hahahaha, Dzieci robią serwer dla dzieci.

 

 

Największym dzieckiem jesteś ty, że śmiejesz się z własnego kretynizmu i braku jakichkolwiek zasad moralnych przy niszczeniu czyjejś pracy na serverze, na którego nie wpłacasz ani grosza.

Opublikowano

@ Up to ty jesteś niewyżytym siedmiolatkiem, który nie potrafi poszanować cudzej pracy. (bloodian)

 

Typowy polaczek, takich jak ty powinni z miejsca do Oświęcimia wysłać i do gazu.

 

Ps. Hitler miał racje skazując tych wszystkich ludzi na śmierć przynajmniej bydła by nie było 1/2 tego serwera to normalni ludzie więc nie kieruje do nich tego postu.

 

A tak dla przypomnienia na całym świecie zwłaszcza w Niemczech Polacy są uważani za Pijaków, złodziei i popaprańców, którzy maja gówno zamiast kraju.

Cały świat się z nas śmieje bo mamy popaprańców nie tylko w rządzie, ale i w całej Polsce.

 

I tacy ludzie jak ten pan u góry (bloodian) właśnie tworzą nam taką opinie.

 

@ TEN POST NIE MA NA CELU URAŻENIA ŻADNEJ OSOBY, WYRAŻAM W NIM TYLKO SWOJE ZDANIE.

 

Może i jest to nieludzkie ale w słusznej sprawie bo zachowanie tego typu ludzi, baa nawet nie można ich ludźmi nazywać, jest po prostu nie ludzkie, bydło bez najmniejszej choćby cząstki rozumu... wstyd

 

A administracja serwera? Heh szczerze to i sam Bloodian ma racje po trochu. Brak jakiegokolwiek zainteresowania mimo wielu, wielu próśb i ponagleń, a winowajca przez kilka dni niszczy serwer, w czasie gdy na serwerze przewinęli się niemal wszyscy moderatorzy i z pewnością widzieli na czacie prośby o pomoc w sprawie Bloodiana/BRK/itp

 

ps. NuBeN, pamiętam o zapłacie zarówno Tobie jak i laskowski997 i kilku innym osobom pensji za pracę, ciężką pracę, ale sam muszę na waszą pensje zapracować bo nie mam z czego wam zapłacić obecnie...

Opublikowano

Racja.Pracowaliśmy na to kilka godzin a on to normalnie dla zabawy zniszczył.Cham jeden Bana Na ip mu dać

×
×
  • Dodaj nową pozycję...