Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmieniacz Bonów V.2.7.2.5 By Crossie + Spis I Tłumaczene Bonusów!


reedy66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy to jest Abu na pewno dobrze Przetłumaczone. Bo w przy butach w BS w ogóle nie mam takich nazw jak ty tu popisałeś i nie wiem co mam wziąć. Niech ktoś Pomorze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę o zamknięcie tematu.

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

Opublikowano

dzieki ci, nareszcie switch bot bez wira

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Buty:

 

Odporność na Miecze - Mögliche Widerstände

Odporność na Dwuręczne - Mögliche Widerstände

Odporność na Sztylety - Mögliche Widerstände

Odporność na Dzwony - Mögliche Widerstände

Odporność na Wachlarze - Mögliche Widerstände

Odporność na Strzały - Mögliche Widerstände

bez jaj ... tak samo sie to pisze? chyba nie -.,-

Opublikowano

zrobiłem próbe tego. i uważnie patrzyłem jak zmiena. wpisałem max pż 2k jako 2 bon. około 3x wpadła na 2 bon 2k pż i bot nie przestawał zmieniać... może mi ktoś pomuć? jak zrobić ŻEBY przestał bonować,,, ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko zayebiście, link działa, bo faktycznie ściągnąłem....

 

Bot działa, bo faktycznie bony zmienia.......

 

ale niech ktoś poda jakieś pliki aby bot był po polsku , albo aby zrobić w privie napisy po niemiecku, bez różnicy, ważne aby bot nie tylko zmieniałbony, ale także zatrzymywał zmienianie, kiedy wejdą te zaznaczone........

 

 

Będą plusy za pomoc.

 

 

Pozdro

Venienti ocurrite morbo

Opublikowano

By Padmak lepszy , działa na zminimalizowanym , kupuje sam bony , zmienia co 1s.

Mam go na swój użytek spolszczonego i sie fajnie sprawuje.

Masz go? to go kurwo daj.. wiem ze juz rok minal ale wy kurva nic nie robicie sciagacie tylko jakies niemce a sami nic nie potraficie zrobic... jedno z najwiekszych jak nie najwieksze polskie forum o tej tematyce a wy jestescie ciotami brawo... jak sie za cos zabieram to robie to porzadnie..przynajmniej moge was opierdolici usuncie to zjebane forum

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...