Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbanowani - Nowy dział na forum


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

W związku z tym, że otrzymuje dziennie tonę e-maili na temat niesłusznych banów, muszę zacząć to kontrolować. Dział zbanowani ( na samym dole forum ), jest to dział do którego moderatorzy będą musieli wpisywać informacje na temat czasu bana, za co został udzielony itp.

 

 

Szablon tematu w dziale zbanowani:

 

Tytuł Tematu - Nick_delikwenta

Opis Tematu - Na ile dni został zbanowany (np 7 dni , 24h itp )

 

W Treści posta będzie podany dokładny powód bana.

 

 

Pozdrawiam,

Opublikowano

Osoby banujace powinny tez wklejać linka po tematu za który zostali zbanowali. Część dodaje ale nie wszyscy ; )

76561198001815076.png
Opublikowano

@Xanter

Jak dla mnie to zły pomysł aby wklejać tego linka.

np. I hate isro

1/2 jego postów to "won z tąd psie" "silkroad nie dla Ciebie polaczku ;*.Wystarczy wejść w opcje Pokaż posty użytkownika

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@Visitor

Zawsze piszę na ile ale za co to już chyba sie łatwo im domyślić ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jaki płacz haha.

"gnida",może raczej sie zastanów jaką ty byłeś "gnidą".

Bezpodstawnie banów sie nie rozdaje,wiesz przeciez "tubylcu".

http://debilneforum.net/

 

Opublikowano

@up

ssiesz

 

@ban

dostalem bana od malconsa niby za spam, ktorego nie bylo a w gunz i tak nic juz nie pisze bo ta cipa mi daje bany bo jestem od niego lepszy ;\

Opublikowano

gdybym nie zaczął z "ssiesz" to byś nawet nie znał znaczenia tego słowa.

 

bo jestem od niego lepszy ;\

 

Taa,tylko,że on ma moda a nie ty.Przykre.

 

Skoro mam dostawac od tej cipki bany bez powodu.. zegnam.

 

kthxbai.

http://debilneforum.net/

 

Opublikowano
Jakas gnida dala mi bana niewiem niby za co i nie napisala tematu w "zbanowani" domagam sie wyjasnien! - pzdr. BlaYseR

Sprawdzimy i załatwimy sprawę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...