Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zmienić I Ustawić Muzykę W Cf?


Lon333ly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam do was następujące pytania, a mianowicie:

-Czy da się wgrać jakoś muzykę, która leci podczas wyboru serwa, channela, rooma, siedzenia w Storage'u itp. ? Jeśli tak - to JAK ?

-Czy da się wgrać własną muzykę, tak aby leciała ona w trakcie rozgrywki ?

 

Za pomoc będą +'y i -'y - jak kto woli.

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Jeżeli chodzi o twoje 1 pytanie pewnie się da. Tylko trzeba pokombinować. Skopiuj sobie gdzieś oryginalny folder, i pobaw się tym. A co do twojego 2 pytania, nie da się. Możesz sobie tylko zmień dzwięki zabić (Jeżeli się da, to ja o tym nic nie wiem).

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

@SupaFly ok, dzięki. Masz +.

Ale ja sam nie będę kombinować, gdyż o tym nie mam zielonego pojęcia. :D Poczekam, aż ktoś mi da instrukcję.

Za instrukcję oczywiście dam 5*. ;D

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Zmienić muzykę nie jest wcale trudno ;)

 

1. Wchodzisz do : Dysk C/Program files/z8 games/crossfire/rez/BGM

2. W folderze BGM masz 4 piosenki, i mozesz je normalnie w winampie otworzyć

3. Jeżeli chcesz zmienic muzyke, np. chcesz zmienić muze jak się logujesz do cf to bierzesz plik "bgm_track1_loop" wycinasz go z tego folderu i kopiujesz jego nazwe, poczym zmieniasz nazwe piosenki którą chcesz słuchać na : "bgm_track1_loop" i wklejasz tą piosenke do folderu BGM. Przy logowaniu się do cf leci twoja nuta.

 

Nic trudnego, mam nadzieje że jasno ci wytłumaczyłem. ;)

userbar96563.gifSTRZEL + STRZEL +

9053942_2_11.pngSTRZEL + STRZEL +

Opublikowano

Jeżeli chodzi o 1pytanie to trzeba wejsc w folder Rez potem Snd2 [tam gdzie masz cf] wybierasz np gdzie ma to lecieć i zamiast tamtej muzyki która była wklejasz tą co chcesz mieć :) to powinno zadziałać :D

Opublikowano

Dobra, macie +'iki za chęci. Zobaczę, czy działa, ale czy ten - dla mnie był konieczny ? Jeśli tak - to za co ?

1389638202-U295319.png


Opublikowano

@Eradraaish

 

Niestety nie działa.

Robię tak.

Robię sobie kopię tych dźwięków do innego folderu, w razie czego.

Następnie kopiuję nazwę dźwięku, a potem z tego folderu go usuwam.

Następnie wklejam moją muzę do tego folderu i zmieniam jej nazwę na nazwę tej piosenki, którą przed chwilą usunąłem. No i nie działa. ;<

 

@EDIT:

 

Okej, działa. :D Pomyliłem sobie ikonkę CF'a i Eterni :D Wchodzę na Eternię i nic. xD

1389638202-U295319.png


  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...