Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]Serwer Odłączony-Gracz Wyrzucony


eryq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie, pogram chwilke i nagle wyskakuje "serwer odłączyonmy-gracz wyrzucony"

A nie uzywam zadnych czitów ani nic-,-

Opublikowano

aaa, a gdzie moge zobaczyc co moge uzywac a co nie?

Często na czacie wyświetlają się zasady, ale to musisz już ty wiedzieć. Poprostu nie graj z p90, męczennikiem, granatnikiem i wszystkimi innymi rzeczami które tak ułatwiają sprawę że spada ci skill, no i jesteś postrzegany za nooba ( nowicjusza który nic nie umie )

Opublikowano

kurde, czemu nie granatnik?? Przeciez to ojest jak granat;/ kurw. troche poryte, to wszystko jest wlasnie po to zeby sie dobrze gralo...

Opublikowano

Większość graczy używa granatnika kiedy nie potrafią grać bez niego/są po prostu noobami

Jeśli sądzisz że do nich nie należysz - zmień dodatek do broni i po kłopocie ;]

Opublikowano

Graj na promodzie.

Nie rozumiem ludzi, którzy stawiają serwer i zabraniają używać P90, granatnika itd. Dotatki mają nam ułatwić gre, a nie utrudnić. Są też takie neony, że za granatnika dadzą bana :D.

Opublikowano

Tak, tylko że ktoś chce postawić server, gdzie z góry zakłada że tam granatnik używany być nie może i nakłada pewne zasady. Tam już nikogo nie obchodzi czy granatnik to wymyślona przez autorów broń która ułatwia grę, tylko jest uważany za lamerskie gówno :) a nie bedzie specjalnie stawiać promoda żeby tylko granatnika nie było. Uważam że banowanie za granatnik itp. jest słuszne, jeśli ktoś się nie stosuje do ostrzeżeń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...