Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zrobić Stronke Do Swojego Serwa Metin2[Hamachi]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, teraz wam zaprezentuje jak zrobić stronę do swojego prywatnego serwera Metin2 HAMACHI.

Zaczynajmy!

Na początek ( nie obędzie się bez pobierania biggrin.gif ) ściągamy program xampp ( program w pełni darmowy ).

Następnie pobieramy interesujący nas szablon ze strony www.metin2style.tk i wypakowujemy go.

Hasło do szablonu to: metin2style.tk

Po wypakowaniu wchodzimy w folder z szablonem.

Powinniśmy mieć tam plik o nazwie config.

Otwieramy go w notatniku:

beztytuuanq.png

I tak jak na SS w pierwszym wpisujemy swoje IP z hamachi z końcówką 100.

W drugim wpisujemy: root.

W trzecim wpisujemy: 123456.

W czwartym wpisujemy: account

Zapisujemy zmiany.

Teraz otwieramy pliki tego typu: reg, index itp.. oczywiście otwieramy to w notatniku i klikamy w plik, zapisz jako, zapisujemy ALE musi być z końcówką html np. reg.html i zapisujemy to jako wszystkie pliki i ANSI.

I tak robimy z każdym.

Potem odpalamy Nvu i otwieramy tam nasze reg.html, index.html itp...

I możemy to edytować bez końca po z edytowaniu zapisujemy.

Potem odpalamy nasze pliki reg.html, index.html itp.. za pomocą notatnika i zapisujemy tym razem z końcówką php np. reg.php i jako wszystkie pliki i UTF-8 czy jakoś tak zastępujemy pliki w folderze.

Idziemy do folderu z xampp'em i wchodzimy do htdosc usuwamy wszystkie pliki które tam są i wklejamy nasze od szablonu.

Teraz możemy odpalić xampp zaznaczyć Svc u Apache i MySQL i u obu klikamy start po czym musimy troszkę poczekać aż pojawi nam się napis Running u obu.

UWAGA! ŻEBY APACHE SIĘ ODPALIŁO MUSIMY WYŁĄCZYĆ SKYPE!!!

I teraz wchodzimy na najlepiej Mozille Firefox i wpisujemy nasze zwykłe IP z hamachi tam gdzie wpisujemy: xxx ALE nasze IP wpisujemy same bez www ani http:// ani .com ani .pl wszystko powinno hulać.

Zapraszam do dawania +'sika wink.gif

Pozdrawiam!!!

Daj + to nic nie kosztuje a mi bardzo pomaga ;)

 

Pomagam w robieniu priva pisać na pw!

 

beznazwy9eg.jpg

Opublikowano

Tyle razy to było , że nie wiem po co to dodajesz ...

Żeby na siłę mieć choć 1-go tuta ?

sygna.jpg

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Krew jest potem bohaterów.

Już wkrótce...

shadow.jpg

 

Poznaj prawdę...

Ludzka rasa jest pod wpływem masowej hipnozy.

bilde.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...