Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Fighter8

[Pytanie] Jak Wgrać Pluginy -Bukkit-Minecraft?

9 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Siema. Założyłem swojego serwa bukkit. Pobrałem paczke plików z kilkoma pluginami m.in lwc, mc i jumpto <nie wiem, czy to się zalicza> craft book, warp home iconomy ichat itp. ale dowiedziałem się, że połowa z nich mi nie działa bo nie mam myskiula <nie wiem jak się to pisze>, vzy jakoś tak. No i pytanie jak wgrać pluginy?

-bardzo, bym prosił o skierowanie do tutka typu jak wgrywać pluginy (jeśli taki istnieje) lub szczegółowe wytłumaczenie
-podanie downloadu do tego myskiula <jakoś tak heh>?

-jak skonfigurować ichata, by na kolor się pisało na [HeadAdmin] TheAron HeadAdmin na niebiesko TheAron na zielono i pisać np. na biało?

-jak używać warpa jestem początkujący w tych sprawach?

-jak najlepiej skonfigurować permision?

- <jeśli taki istnieje> najlepiej polski board z all o minecraft <coś w stylu polskiego bukkita.org>

Bardzo proszę o pomoc. Dam plusiki. ++++++++++++++++++++++++

:D Z góry dzęks.
2 osoby lubią to

Pluginy wrzucasz do folderu plugins.
Majskiul - MySql. na windowsie nie wiem jak, jak masz linuxa to apt-get install mysql-server albo yum install mysql-serve zalezy czy debian czy centos.

Warp w sensie dom ?
/sethome
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

[quote name='Siera' timestamp='1300474688' post='2215542']
Pluginy wrzucasz do folderu plugins.
Majskiul - MySql. na windowsie nie wiem jak, jak masz linuxa to apt-get install mysql-server albo yum install mysql-serve zalezy czy debian czy centos.

Warp w sensie dom ?
/sethome
[/quote]

mam windowsa xp home 32bit

i jak mogłabyś mi powiedzieć jak zrobić configa ichata?

oraz skad brać te nazwy np. jak masz plugin iconomy to żeby działał np. w grupie vip musisz napisać w permision że on może ale jakaś ta nazwa musi być

- 'myhome.home.*'
- 'mywarp.warp.*'
- 'lwc.protect'
- 'commandbook.who'
- 'commandbook.motd'
- 'commandbook.rules'
- 'commandbook.spawn'
- 'commandbook.msg'
- 'commandbook.time'
- 'iConomyChestShop.shop.create'
- 'iConomyChestShop.shop.use'
- 'iConomyChestShop.shop.sell'

chodzi o te np. nazwy w permision jak wgrywan new plugina to skad mam wiedziec to tu wpisac mam?

ja też mam ten sam problem co kolega ... ściągnąłem gotowca w którym mi brakowało lwc ale niewiem ską mam brać te głupie nazwy do permisions

ja mam serwer na servhost.pl i tam po prostu klikam i plugin sie dodaje. Ale jak mam wrzucic swojego plugina ktorego tam nie ma? Czy tam w web FTP sa foldery i poprostu do folderu plugins skopiowac i wrzucic tam ten plugin? Skopiowac i wrzucic?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0