Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się zarejestrować na koreańskim nostale (nostale.com) ale nie wiem jak :/ tzn mam KSSN itd tylko nie wiem jak wypełnić TO: http://img14.imageshack.us/i/beztytuuora.png/

a to treść skopiowana

이름

주민등록번호

(login)아이디 (4~15자, 영문/숫자만 사용 가능합니다.)

(nick)별명 (한글, 영문, 숫자만 사용 가능합니다.)

(hasło)비밀번호 (6~15자 입력 가능)

(pow. hasło)비밀번호 확인 (6~15자 입력 가능)

 

(e-mail?)이메일 @

이벤트 및 노스테일 소식을 수신합니다.

*비밀번호 분실 시 비밀번호 변경, 이벤트 당첨 등 중요한 정보가 발송되오니

반드시 정확하게 입력해주세요.

 

 

비밀번호찾기 답변

 

*비밀번호를 분실할 경우 선택하신 질문과 답을 통해 비밀번호를 변경하실 수

있습니다. 반드시 기억할 수 있는 질문과 답을 선택하시기 바랍니다.

연락처 집전화번호 :

 

핸드폰번호 :

이벤트 및 노스테일 소식을 수신합니다.

주소

주소검색

입력 취소

 

Opublikowano

Wejdź w tłumacza i sobie przetłumacz te wyrazy ale czasami tłumacze nie pokazują dobrze to poszukaj osoby, na forum która może Ci zrobić znaczki itp.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

zrobiłem to ale niestety pokazuje mi się: 아이디 중복체크를 하세요.. tłumaczenie: Sprawdź powtarzanie ID..

sprawdziłem, nie jest zajęty EDIT: może to chodzi o KSSN sprawdze inny...

Opublikowano

Bez koreańskiego KSSN czy czegoś tam koreańskiego nie założysz tam konta.

Mówiłem że mam KSSN i ono działa

Opublikowano

Nadal czekam na odpowiedź bo nie działa :/ (KSSN jest odpowiedni)

błąd jest taki: przechwytywaniep.png

Tłumaczenie: Sprawdź powtarzanie ID (sprawdziłem, wszystko działa)

Opublikowano

Albo zmieniłeś obywatelstwo albo ukradłeś dowód jakiemuś koreańczykowi?

 

Jak nie to masz złe KSSN

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano (edytowane)

Mówie że KSSN działa i jest prawdziwe -.- ile razy można powtarzać?!

 

A ja Ci mówię, że nie jest...

 

Działające KSSN to tylko od koreańczyka.

Edytowane przez barycz
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...