Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej

pisze do was w bardzo waznej sprawie, wiem z to nie ten dzial ale nie mam tamtego;/ a wiec moje pytanie takie. chce zablokowac dana strone by nie dalo sie na nia wejsc, nie mam tego "zielonego" kulka w prawym gornym roku kompa i nie moge jej zablokowac, co musze sciagnac i gdzie to zainstalowac bym je mial?

a i da sie je jakos ukryc? sorki ze nie ten dziala ale nie znalazlem mojego;/ rozdaje + za pomoc

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Opublikowano

szczerze? wiem ze jest taki dodatek, ze jak sie zablokuje tym strone to jak sie whcodzi na strone to sie swieci na czerwono. bo wchodzac w windows\system32\itp nie moge zablokowac;/ poradzcie, chyba ze musze otwierzyc jako admin?

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Opublikowano

Opera:

Menu|Ustawienia|Preferencje|Zaawansowane|Zawartość|Zablokowana zawartość

Klikasz Dodaj i wpisujesz adres strony, np. http://google.com/*

 

Internet Explorer:

Menu|Narzędzia|Opcje internetowe|Zawartość|Klasyfikator treści

Najpierw klikasz Włącz, później wybierasz Ustawienia, w zakładce Witryny zaakceptowane wybierasz Nigdy i wpisujesz adres. Później przechodzisz do zakładki Ogólne i zaznaczasz opcję "Użytkownicy mogą przeglądać witryny sieci Web, które nie mają klasyfikacji". Nie jestem pewien, ale chyba będziesz musiał tam podać jakieś hasło. Powinieneś sobie poradzić.

 

Mozilla Firefox:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/foxfilter/

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/blocksite/

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/procon-latte/

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/public-fox/

*

Opublikowano

dziekuje;]

@ sory za edit ale na odnoscikach firefoxa nie ma nic o blokowaniu;/ poradzcie

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Opublikowano

zeby z mojego kompa nie dalo sie wejsc. a da sie tego adblock plus "ukryc" tzn zeby nie byl widoczny w pasku na prawym gornym rogu?

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Opublikowano

normalnie wywal go , menu DOSTOSUJ i ściągnąc ikone tak samo jak wyłączyć pokazywanie jej w stopce

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

a co zrobic jak mam kilka stron do zablokowania? tzn mam kilka rzeczy zeby wogole zablokowac strone

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Opublikowano

włączyć mózg

 

już ci kilka osób wyjaśniło jak to zrobić, masz przynajmniej 6 dodatków.

zobacz helpa, ale jeżeli masz iq na poziomie ~100 to powinieneś sobie bez helpa poradzić

mileena lover <3

Opublikowano

włączyć mózg

 

już ci kilka osób wyjaśniło jak to zrobić, masz przynajmniej 6 dodatków.

zobacz helpa, ale jeżeli masz iq na poziomie ~100 to powinieneś sobie bez helpa poradzić

 

gdy by nie Twoje idealne rady tak to jest spam co napisales naprawde mi pomogles. do zamkniecia

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

×
×
  • Dodaj nową pozycję...