Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] GODMT2 wycinanie itemków z IS


Nero11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pobieramy mozille firefox

2. Dodajemy do mozilli Tampera oto link: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/966

3. Wchodzimy na www.godmt2.com logujemy sie i wchodzimy do Is

4. Wybieramy Itemek ktory chcemy klikamy w rozowy przycisk

5. Wlacz Tampera i Kliknij Rozpocznij

6. Kliknij w Okienko Kupienia

7. Wyswietli nam sie okienko klikamy w Tamper

8. Ustawienia Najdluzszy punkt

no to tak

Host: www.godmt2.com

User Agent: nie zmieniac

Accept: nie zmieniac

Accept-...: nie zmieniac

Accept-...: nie zmieniac

keep alive: nie zmieniac

connection: nie zmieniac

referer: nie zmieniac

Cookie: nie zmieniac

_EVENTTARGET:zostawic Puste

_EVENTARGUMENT: Zostawic puste

_LastFocus: zostawic Puste

_ViewState: Zmieniamy na:

%2FwEPDwUKMjA0NDg0NzIwNQ9kFgQCAQ9kFgZmDxYCHgRUZXh0BVY8dGl0bGU%2B6b6N6aeS5LiW55WMLeWwiOeCuuWkp%2BmZuCDpppnmuK8g6Ie654GjIOa%2Bs%2BmWgCDppqzkvobopb%2Fkup7njqnlrrbplovoqK08L3RpdGxlPmQCAg8WAh8ABZEBPG1ldGEgbmFtZT0ia2V5d29yZHMiIGNvb

RlbnQ95aSn6Zm4IOmmmea4ryDoh7rngaMg5r6z6ZaAIOmmrOS%2Bhuilv%2BS6niDlgJrlpKkg5YCa5aSpMiDnp4HmnI0g6b6N6aeS56eB5pyNIOm%2BjemnkiDorormhYvpvo3pp5IgSEsgTUFMQVlTSUEgVEFJV0FOPmQCBA8WAh8ABZQBPG1ldGEgbmFtZT

iZGVzY3JpcHRpb24iIGNvbnRlbnQ95aSn6Zm4IOmmmea4ryDoh7rngaMg5r6z6ZaAIOmmrOS%2Bhuilv%2BS6niDlgJrlpKkg5YCa5aSpMiDnp4HmnI0g6b6N6aeS56eB5pyNIOm%2BjemnkiDorormhYvpvo3pp5IgSEsgTUFMQVlTSUEgVEFJV0FOPmQCAw9kFhwCBQ8PFgIeCEltYWdlVX

sBRRpbWFnZXMvaWNvLzcyMDE4LmdpZmRkAgcPFgIfAAUM56ys5LiJ6Zq75omLZAIJDxYCHwAFATBkAgs

FgIfAAUBMGQCDQ8WAh8ABQExZAIPDxYCHwAFATFkAhIPFgIeCWlubmVyaHRtbAVQ5omT5oCq54mp55qE

pmC5YCZ77yM5L2%2F55So5b6M5Y%2Bv5Lul6Ieq5YuV5pK%2F5Y%2BW6YeR6Yyi44CCDQrlj6%2Fku6Xkvb%2FnlKjkuInlsI%2FmmYJkAhQPFgIfAAUIMTkyMTY2NjNkAhYPFgIfAAUBMGQCGA8WAh8ABRDpvo3pp5LkuJbnlYwx5Y2AZ

IaDxYCHgdWaXNpYmxlaBYCAgEPEGRkFgBkAhwPFgIfA2hkAh4PEA8WAh4HQ2hlY2tlZGdkZGRkAiAPEA

WAh8EaGRkZGQYAQUeX19Db250cm9sc1JlcXVpcmVQb3N0QmFja0tleV9fFgMFBXJiYnV5BQZyYmdpdmU

BnJiZ2l2Zc2gzaOULwWPGe6fjxWMwXMU15tL

inputitemid: nie zmieniamy

btmsubmit1: nie zmieniamy

_EVENTVALIDATION: Zmieniamy na:

%2FwEWBQLy3IihAQKfo%2BabBQKQu5TYAwKGye0iAsKLnvoKIM5mCpbpKaXhdICkbMHL3gUxGxA%3D

9. Klikamy OK

10. Klikamy Tamper

11. Host zmieniamy na:www.godmt2.com

12. Klikamy OK

13. Skonczone!

 

90921442.png
Opublikowano

Oczywiście 5* za własną pracę.

 

Czy mógłby ktoś wypróbować czy działa na 2009longju?

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

@UP

 

Nie rozumiem... Robię wszystko w porządku do pkt. 7. Potem w pkt. 8 są kolumny t.j. "_EVENTTARGET", "_ViewState" itd. a u mnie w oknie jest tylko do funkcji "coockie" i nic więcej. Żadnych tabelek. Wth xD?!

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Coś źle kombinujesz ;p

Jak bierzesz se IS, klikasz na to różowe.

Później otwiera ci się item w nowej karcie.

Włączasz programik tamper, dajesz rozpocznij i naciskasz przycisk nad back shop. Powinno być git

90921442.png
Opublikowano

Znowu coś schrzaniłem... Wyskakuje mi b. długi błąd o nagłówku "Server Error in '/' Application."

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Na razie coś się zchrzaniło i error jest, a jeżeli n00bki nie umiecie tego robić to mi się tu nie żalić. Mi all działało...

90921442.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...