Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] Gameforge Oraz Ich Powiązania Z Serwisami Handlujacymi Yang


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już może część graczy się dokopała do pewnych informacji, kilka dni temu światło dzienne ujrzały pewne fakty dotyczące właściciela gry Metin2 w krajach europejskich.

Zacytuję tutaj fragment artykułu już przetłumaczony:

 

"W 2005 powstała nowa spółka o nazwie Paradise Limited. Gameforge pokryło część kosztów jej utworzenia i funkcjonowania, w tym zapłacenia za projekt i hosting strony internetowej, oprócz kampani reklamowej, aby przyciągnąć sprzedaż. Gameforge oczekiwało początkowo €50.000 miesięcznego zysku, które z czasem miały się zwiększać."

 

Zgodnie z przedstawionymi informacjami GF współpracowało z taką firmą w latach 2005-2007 (oficjalnie), do czego przyznali się w oficjlnym oświadczeniu umieszczonymna swoim forum. Nieoficjlanie takowa współpraca prawdopodobnie wg wielu graczy trwa do dziś, tyle że firma potrafi już to bardziej ukryć. Dlaczego takie wnioski?

1. Yang są dostępne na wszystkich wersjach językowych metina gdzie właścicielem jest GF

2. Na wszystkich serwerach ceny yang są równe

3. Boty nie są w stanie wyprodukować takiej ilości yang jak są sprzedawane, każdy doskonale wie ile można uzbierać z yang wypadających z mobów, a mnóstwo botów jest codziennie blokowanych

4. Yang są dostępne na serwerach gdzie w ogóle nie ma botów yangsellerów (np. Monastyr, feniks, obsydian na pl)

5. Gdy powstaje nowy serwer już tego samego dnia yang są dostępne w niebotycznych ilościach

6. Boty istnieją już półtora roku i czy GF coś z nimi zrobiło? Nie... Nawet jeśli powstało hs boty pojawiły się po kilku godzinach.

 

Dążąc do sedna, myśląc logicznie boty nie są w stanie wyprodukować takich ilości yang jakie są dziennie sprzedawane w różnych serwisach. W takim układzie po co są boty?

Po to, aby w razie zarzutów można powiedzieć, że to one są powodem inflacji szalejącej na serwerach.

 

Gdy temat o takowej treści został założony na oficjalnym forum metina pl zaraz go zamknięto.

 

link do artykułu:

http://liquiron.com/12440-Historical_Relationship_Between_Gameforge__Gold_Selling_Company_Emerges.html

 

Co uważacie o tych faktach?

Opublikowano

Jak już może część graczy się dokopała do pewnych informacji, kilka dni temu światło dzienne ujrzały pewne fakty dotyczące właściciela gry Metin2 w krajach europejskich.

Zacytuję tutaj fragment artykułu już przetłumaczony:

 

"W 2005 powstała nowa spółka o nazwie Paradise Limited. Gameforge pokryło część kosztów jej utworzenia i funkcjonowania, w tym zapłacenia za projekt i hosting strony internetowej, oprócz kampani reklamowej, aby przyciągnąć sprzedaż. Gameforge oczekiwało początkowo €50.000 miesięcznego zysku, które z czasem miały się zwiększać."

 

Zgodnie z przedstawionymi informacjami GF współpracowało z taką firmą w latach 2005-2007 (oficjalnie), do czego przyznali się w oficjlnym oświadczeniu umieszczonymna swoim forum. Nieoficjlanie takowa współpraca prawdopodobnie wg wielu graczy trwa do dziś, tyle że firma potrafi już to bardziej ukryć. Dlaczego takie wnioski?

1. Yang są dostępne na wszystkich wersjach językowych metina gdzie właścicielem jest GF

2. Na wszystkich serwerach ceny yang są równe

3. Boty nie są w stanie wyprodukować takiej ilości yang jak są sprzedawane, każdy doskonale wie ile można uzbierać z yang wypadających z mobów, a mnóstwo botów jest codziennie blokowanych

4. Yang są dostępne na serwerach gdzie w ogóle nie ma botów yangsellerów (np. Monastyr, feniks, obsydian na pl)

5. Gdy powstaje nowy serwer już tego samego dnia yang są dostępne w niebotycznych ilościach

6. Boty istnieją już półtora roku i czy GF coś z nimi zrobiło? Nie... Nawet jeśli powstało hs boty pojawiły się po kilku godzinach.

 

Dążąc do sedna, myśląc logicznie boty nie są w stanie wyprodukować takich ilości yang jakie są dziennie sprzedawane w różnych serwisach. W takim układzie po co są boty?

Po to, aby w razie zarzutów można powiedzieć, że to one są powodem inflacji szalejącej na serwerach.

 

Gdy temat o takowej treści został założony na oficjalnym forum metina pl zaraz go zamknięto.

 

link do artykułu:

http://liquiron.com/12440-Historical_Relationship_Between_Gameforge__Gold_Selling_Company_Emerges.html

 

Co uważacie o tych faktach?

 

Ad1

Racja.

Ad2

Nie sa rowne.

Ad3

Sa w stanie . Jak 100 botow biega na kazdym z ch albo lowi ryby.

Ad4

Sa te boty, tylko lowia na gorach itd. aby ich nie bylo widac

Ad5

Tak sa dostepne, gdyz produkcja botow jest tak masowa ze hoho . Ale wtedy np. 5kk kosztuje 10 zl.

Ad6.

Tak robi z nimi cos, banuje ich masowo , lecz oni tworza od nowa postacie. Maja poprostu lepsze sposoby niz firma ich, hs za slaby jest i za malo dopracowany.

 

Wyjaśnione ? ok

Opublikowano

Jesli chodzi o banowanie to jest to dla mnie bezsens wszystkiego xD jak dzis mi zbanuja to stawiam odrazu nastepnego i tak o to 25 lvl w pare h ejst zdolny biegac po malpach i zbierac medale.

Ogolnie rzecz biorac myslalem kiedys nad tym , i w ymyslilem ze taki uklad wlascicielą metina jest na reke ;p oddajac jakiejs niby swojej pod firmie duza ilosc yang i wystawiajac je na serwisach aukcyjnych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...