Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ Zlecenie ] O Sygnature.


StoneKnight

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Mam pilną sprawę , potrzebuję sygnature .

Tematyka : Spider Man / Mark Henry / Kofi Kingston ./ The Rock .

Wymiary : 500x200 lub większe . Jeśli będzie ciekawa to wymiary mogą być większe .

Kolorystyka : Ciemny Zielony / Niebieski .

Napis : StoneKnight

Inne : Prosił bym z fajnym tłem tzn , jakieś dodatki , w tle może być inny reslingowiec lub ten sam.

Fajne dobrane tło , żeby coś ciekawego było w tej sygnaturce .

Zaokrąglone boki , ładna ramka. Ciekawy napis może być ten ( 3x ).

Jeśli masz zamiar zrobić taką byle jaką to proszę nie marnuj sobie czasu i nie wstawiaj tego tutaj jeśli jesteś początkującym.

Wynagrodzę oczywiście plusy jeśli sygnatura mnie zachwyci będzie dużo + lub - zależy jak kto woli , i piąteczka w profilu , komentarz :)

Proszę jeszcze o jedno , nie " róbcie " mi sygny tylko z dorobionym napisem :) bo się tak czy siak skapnę , a wtedy nie będzie ciekawe na forum z tym użytkownikiem .

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano
bo się tak czy siak skapnę , a wtedy nie będzie ciekawe na forum z tym użytkownikiem

 

Lol2 strach ci sygne robic...

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Lol2 strach ci sygne robic...

Jeśli komuś zależy na szacunku na tym forum , a będzie oszukiwał w sposób jak wymieniłem w temacie to jest masarka. Po prostu nie rozumiem takich ludzi.

- PoverRx , dam Ci podpowiedz Twoja " sygna " to tylko napis dorobiony ; ///

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

40906152793085657592.jpg

 

Daj minusa :)

Niestety nie tego szukam , za mało jest na tej sygnie .

Nie zasługujesz na " - " bo zrobiłeś i to jest ważne !

Jeśli chcesz tego " - " to pisz.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Jeśli komuś zależy na szacunku na tym forum , a będzie oszukiwał w sposób jak wymieniłem w temacie to jest masarka. Po prostu nie rozumiem takich ludzi.

- PoverRx , dam Ci podpowiedz Twoja " sygna " to tylko napis dorobiony ; ///

 

Dzieki ze mi powiedzialem bo nie wiedzialem wcale wiesz... Pasuje mi taka wiec ja mam. Co do tematu to ludzie sie staraja widze :)

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Witam .

Mam pilną sprawę , potrzebuję sygnature .

Tematyka : Rey Mysterio / Rendy Orton .

Wymiary : 500x200 lub większe . Jeśli będzie ciekawa to wymiary mogą być większe .

Kolorystyka : Ciemny Zielony / Niebieski .

Napis : StoneKnight

Inne : Prosił bym z fajnym tłem tzn , jakieś dodatki , w tle może być inny reslingowiec lub ten sam.

Fajne dobrane tło , żeby coś ciekawego było w tej sygnaturce .

Zaokrąglone boki , ładna ramka. Ciekawy napis może być ten ( 3x ).

Jeśli masz zamiar zrobić taką byle jaką to proszę nie marnuj sobie czasu i nie wstawiaj tego tutaj jeśli jesteś początkującym.

Wynagrodzę oczywiście plusy jeśli sygnatura mnie zachwyci będzie dużo + lub - zależy jak kto woli , i piąteczka w profilu , komentarz :)

Proszę jeszcze o jedno , nie " róbcie " mi sygny tylko z dorobionym napisem :) bo się tak czy siak skapnę , a wtedy nie będzie ciekawe na forum z tym użytkownikiem .

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

42420872847101239725.png

28275610769880990414.png

 

 

Nie możesz mieć wpływu na wiatr, ale możesz ustawić swoje żagle. Starasz się po prostu to utrzymać, podążać wciąż w tym samym kierunku i wypatrywać zbliżającego się końca.

Billie Joe Amstrong

Opublikowano

3maj.

 

moja10.png

 

 

42420872847101239725.png

No to już większa profeska :) przynajmniej coś jest na tych sygnach ;)

Wielkie dzięki ;) lecą +

 

( Użyje 2 sygny :) bo są piękne )

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

No No No :) też bardzo ładna i przyjemna :) ( użyję ją ) ;)

* Możesz jak chcesz avka zrobić :P

 

 

Jak ktoś chce* może jeszcze wykonać sygne z Randy Orton ;)

Nie pogniewam się :) a + można zarobić :)

 

Pozdrawiam :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

łap

beznazwy1kopiafp.png

http://img534.imageshack.us/img534/1979/beznazwy1kopiafp.png

może zrobię ci z rendym

Rendy

beznazwy1kopiamr.png

http://img96.imageshack.us/img96/4805/beznazwy1kopiamr.png

 

Oceń i też mógłbyś napisać kto zrobić

 

@Edit:

Zrobię 2 z randy bo zamiast a napisałem e sorry

 

łap

beznazwy5641kopia.png

http://img859.imageshack.us/img859/2157/beznazwy5641kopia.png

mógłbyś napisac kto zrobil jak bys bral?

Opublikowano

łap

beznazwy1kopiafp.png

http://img534.imageshack.us/img534/1979/beznazwy1kopiafp.png

może zrobię ci z rendym

Rendy

beznazwy1kopiamr.png

http://img96.imageshack.us/img96/4805/beznazwy1kopiamr.png

 

Oceń i też mógłbyś napisać kto zrobić

 

@Edit:

Zrobię 2 z randy bo zamiast a napisałem e sorry

 

łap

beznazwy5641kopia.png

http://img859.imageshack.us/img859/2157/beznazwy5641kopia.png

mógłbyś napisac kto zrobil jak bys bral?

Co do 1 . to nie mam pewności że to Ty zrobiłeś bo pisałem żeby tylko był sam napis mojego nicku a to RAW wyskoczyło ...

Co do 2 i 1 . Bardzo piękne :) , jak zrobisz mi taką samą jak 1 bez RAW to Ci Uwierze że to sam robiłeś :)

Pozdrawiam.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Moja propozycja:

Sygnaturka stworzona przeze mnie.

stonne.png

Nawet Nawet ! Ładna powiem Ci , trochę nie widać Randego ale bardzo ładna :) Leci wynagrodzenie :)

Napis jak by co można zmienić.

 

@2UP

Okej zrobię ci bez raw

 

Ja Cię tylko sprawdzam czy to czasem nie Kopiuj wklej ...

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

łap bez napisu raw jak chcesz moge ci zapodac c4d i render z ktorego to robiłem ;)

napisz czy się podoba

Wiem ze troszke inaczej wyglada niz wersja 1 ale nie umiem 2 raz zrobic takiej samej sygnatury ;) ale mam nadzieje ze sie podoba

123123123nazwy1kopia.png

http://img195.imageshack.us/img195/221/123123123nazwy1kopia.png

Wierze Ci :) bo myślałem że tylko napis dorabiasz :) ale jednak profeska :) Bardzo mi się podobają :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił ... :) * zmieniona tylko Tematyka :) to proszę " projektować "

Pozdrawiam... I up all za up sygny :)

Lecą + / - i 5 za następne prace :)

nieregulaminowa sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...