Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Ważne Co Mówią, Byle By Mówili?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio na którym forum się nie pojawiłem, bombardowały wszędzie posty o "twojej starej" - ewidentnie trollowe. Z tego co widziałem tego forum też nie ominęły, choć już wszystkie zostały pousuwane. Przyznam, że nie zastanowiło mnie o co kaman, ale teraz chyba rozumiem - wygląda na to, że to nietypowe podejście do reklamowania IE9 (premiera dwa dni temu), bo teraz poza postami wszędzie pełno ich bannerów w podobnym klimacie, a nawet adres strony nosi nazwę twojanowa.pl . Znaczy się rozumiem, że pełny kontekst brzmi "twoja stara przeglądarka"...?

 

Pomijając już samą kwestię przeglądarki - akcja niewątpliwie niestandardowa, kontrowersyjna wręcz. Myślicie, że przyniesie oczekiwany przez nich skutek?

Opublikowano

A ja chyba się skuszę, żeby sprawdzić. Ciekaw jestem czy rzeczywiście poprawili coś niecoś. Shittset ty testowałeś, czy tak z założenia wolisz chrome'a?

Opublikowano

Ja na szczęście nie mam nawet jak sprawdzić a co dopiero uruchomić , może kiedyś.

 

Jesli chodzi o sposób promocji to ktoś kto to wymyślił ma naprawdę wielką wyobraźnie i wie jak zainteresować najszersze grono odbiorców, aktualnie to głownie dzieci i młodzież.

 

Jak widać, to co proste jest bardziej zrozumiałe i trafia tam gdzie potrzeba.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Mnie, jakoś IE 9 nie przyciąga, przykro mi..

Nieogarniam interfejsu itd. Może to tylko kwiestia przyzwyczajenia.

Aczkolwiek wolę zostać przy "swojej starej" Operze.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Za html5 bardzo bardzo duży +. Macie dla porównania ;)

firefox4beta.png

Mozilla Firefox 4 Beta

internetexplorer9.png

Internet Explorer 9

1298398982-U170772.png

Wykonanie TamiS

 

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nie zamkniecie mi mordy.

Opublikowano

@

nie z przymiotnikami piszemy razem :)

@t

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa i zużywania zasobów komputera ?

@d

Dzięki Ci wielkie dobry człowieku :D Czyli jest ok.

f.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...