Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Dostałem Renewala, Ani Myst-N


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Stworzyłem sobie wczoraj noob konto żeby otworzyć MYST-N z niego i zobaczyć co mi wyleci. Po założeniu konta wszedłem na niego, potem do inboxa. Nie używałem tego starter packa, bo nie było potrzeby. Nie zagrałem też żadnego 'meczu'. Czy ktoś wie, dlaczego nie dostałem nic z eventu?

Opublikowano

No właśnie wczoraj tak zrobiłem, wchodzę dziś żeby otworzyć paczki i nic nie ma.

Otwieram inbox, a tam tylko ten starter package ;]

Opublikowano

michau mówi chyba prawdę .

Bo mam 2 konta już od dawna a noobsa zrobiłem 2 dni temu .

Na 2 głównych kontach były nagrody a na noobsie nie ;/

9368_gold.png

Opublikowano

asdasdq napisał że dostał. Więc albo on kłamie, albo o czymś nie wiemy.

 

Ja na noobsie nie dostałem tak samo jak ty więc nie mam pojęcia dlaczego się tak stało .

9368_gold.png

Opublikowano

bo konto musi byc zalozone przed rozpoczeciem tego eventu...mam tez dwa konta..na tym ktore gram dostalem black key'e a na drugim nie...bo nie zalogowalem sie na tamtym koncie przed rozpoczeciem eventu...

 

ILoveVomitI.png

 

 

hghhs.jpg

Opublikowano

Ja zrobiłem w poniedziałek 3 konta i jakoś dziś o 7 rano sobie pootwierałem ;p

1 Noob

L85A1 1D

SCORPION STEEL MOD(COŚ TAKIEGO) 1D

2 NOOB

M14 CLASSIC 30 D

AUG A3 SE 1D

3 NOOB

REC 7 RANGERS 1D (RENEWAL 1+3+7+3 )

ANACONADA BLACK 8THICH 1 D

Będę przedłużał AUGA i chyba L85

 

Poszło właśnie selback ;]

Wbije kiedyś lvlv i poleci kilka razy gieta albo coś innego

Opublikowano

Wkurwił mnie ten event ; /

Raz ,że Dragonov Ghille - 1 dzień

L96A1 - Super Magnum - 1 dzień (przedłużyłem 4x renewalem i mam ją tylko 5 dni ;// )

Masakraa ! :(:(

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...