Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie starzy userowicze mnie znaja

z autoit.Niestety pozapominalem ...

 

Program jaki chce

 

Najechanie na punkt x klikniecie

Przejechanie na 2 punkt klikniecie

Petla

 

Program w .exe tylko ikonka start pod hotkay 1 stop pod hotkay 2

 

Leca + ;D

4143_1.png

Opublikowano

Rozumiem to tak:

 

Chcerz,aby ktos odwalil za Ciebie robote,dajac ci gotowy programik/skrypt.

 

Nie znasz akcji,stop O Proszeniu o Gotowy Kod.

 

Nikt nie wie,jaki ten punkt X ma byc,

 

Chcerz ,aby ktos to zrobil za darmo.

Opublikowano

Kurde miałem się pierwszy odezwać z ochrzanem, ale zmyliło mnie to "starzy userowicze mnie znaja". Ale ja cie nie znam więc powiem wprost:

 

Ile płacisz :) ?

 

Bo chcieć to ja mogę, żeby przestało nękać Japonię , a co to da?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Bylem tu rok nie obchodzi mnie w jakie miejsce ma klikac

Up ty jestes nowy jak bylem to cie nie bylo

4143_1.png

Opublikowano

No ja się zacząłem udzielać tu jakoś w lipcu tamtego roku, ale to, że "ja jestem nowy a ty nie" nie upoważnia cię do żebrania o kod, co ostatnio żwawo zwalczamy.

Poza tym daj spokój, 4 linijki?

 

@offTop: chyba najlepszy cytat mojej ciemności wtedy :D

To jest ukryta treść, proszę

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano
Bylem tu rok nie obchodzi mnie
Możesz to zawrzeć w swojej biografii. Życzę Ci, żeby się dobrze sprzedała. Masz już nawet mocne, szokujące zakończenie:

omfg lol roftl hahahahha nooob, gtfo outa here, lolrofl3 stupd n0b hahahaha oneoneone

To, tak zwany, wyciskacz łez.

Ta sygnatura jest pusta.

Opublikowano

fünf hundert (nie umiem po doiczlandzku "postów") !!! :rolleyes:

To jest ukryta treść, proszę

 

Kod adekwatny do twojej prośby :P

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Ja go też nie pamiętam :P

Może to było jedno z tych dzieci wiecznie żebrzących o kod? :D

Nigdy nie mogłem ich nicków spamiętać...

Opublikowano

Rozumiem to tak:

 

Chcerz,aby ktos odwalil za Ciebie robote,dajac ci gotowy programik/skrypt.

 

Nie znasz akcji,stop O Proszeniu o Gotowy Kod.

 

Nikt nie wie,jaki ten punkt X ma byc,

 

Chcerz ,aby ktos to zrobil za darmo.

@offtop

Kurwa japierdole nie wytrzymam dłużej.

 

 

 

 

 

NAUCZ SIĘ PISAĆ PO 1 I SKOPIOWAŁEŚ AVKA Z PRAWAMI AUTORSKIMI M$.

Po przecinku ZAWSZE jest spacja, PRZED przecinkiem NIE MA żadnej spacji.

 

HWDA* którzy niszczą narodowy, ojczysty język polski, i biorą się za inny, ale tam też nic nie umią/wiedzą.

 

* Chuj W Dupe Analfabetom

 

 

Tyle ode mnie dla no - live'a grającego w metina.

za duża sygnatura

Opublikowano

Tak,Moge postawic przecinek gdzie chce,to ja pisze post nie ty. W regulaminie forum nic o tym nie ma.

 

To w co gram,tez jest moja sprawa. Chociaz dla twej ciekawosci,nie gram w ta gra od Kiedy EasyMetin2 jest platny,lecz tylko pomagam tam userom.

 

Jak moglem, "SKOPJOWAĆI",Ten,awek,skoro,sam go przerobilem w "PANCIE"?

 

 

Masz,moge wiecej tych przecinkow stawiac,jesli bedziesz mogl sobie napic kolejnego posta w stylu"

 

 

O KJURWA! ale dupek,frajer,idiota.

 

Tak mozesz mnie tak nazywac,prosze bardzo,nawet napisz sobie w syngie:

 

emilo16 to noob

 

Ulzy ci.

 

 

 

Topic;//

 

Uzyj Func,Mouse Click i pętli,While

Opublikowano

Juz mam Hfaua a ja cie pamietam mam nawet jedna wiadomosc z toba

Łaaaaaaał a morze był na tfoim profilu? Taki zażczyt?

 

HWDA* którzy(...)

* Chuj W Dupe Analfabetom

 

Powinno być CWDA?

 

@qps666

Foch na ciebie, Stop idiotycznym prośbom o gotowy kod!

A ta prośba jest wyjątkowo idiotyczna, sam temat mnie rozśmiesza "Po roku przerwy" od czego, od żebrania?

 

 

@BTW

Podałem już kod, tak, aby nasz pr0 3l0 woj rocznik 1996 sobie go zmodyfikował.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

@up potrzebujesz chyba słownika "zażczyt" jest wg takie słowo??

Wyjć i nie fracai!1

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...