Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Potrzeba Żeby Serwer Działał ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

! Witam !

Mam Następujący Problem :

Ściągam Jakiegokolwiek Priva Metin2 Oczywiście, Ale Nie Działa Mi .

Co Wyskakuje ?? Hmmmm :

Tabelki : LOG

I Tutaj Coś Pisze, Np.:

1.

LOG

 

FATAL ERROR! File not exist: Pack/Index

2.

LOG

 

FATAL ERROR! Python Library file not exist

3.

Duża Tabelka : LOG

I Tutaj Pisze Coś ..

4.

LOG

 

??????????

??????????

??????????.....

Nie Wiem Co Jest Przyczyną Wiem, Że Łatwo To Rozwiązać Ale Ja Nie Moge

:(

Kto Wie O Co Chodzi To Prosze Mi Wymienić :

Co Musi Się Znajdować W Folderze Tam Gdzie Priv.

Np.:

Folder : BGM - Muzyka

I Itp.

Prosze Jak Ktoś Może To Niech Wymieni Mi :

- Foldery - I Co Się W Nich Ma Znajdować

- Pliczki : dll

- Pliczki CFG

- Jakieś Pliczki

- Dokumenty Tekstowe

- Informacje Instalatora

- Jaki Metin2 Czy 2008, 2010 ( Jak Ktoś Może To Dać Link Do Downloadu )

Prosze Pomoc .

 

Sorka Za Jakiekolwiek : Błędy Ortograficzne Oraz Np.: [/color]

Opublikowano

jeżeli spol jest pod metina 2008r. to zapewne wykorzystuje on ip zapisane w root.epk i root.eix

aby coś takiego uruchomić zainstaluj metina 2008r. i pamiętaj aby go nie patchować bo nie zadziała!!!!

potem wklejasz sobie spol bezpośrednio do folderu z metinem a pliki zawarte w spolszczeniu w folderze pack kopiujejmy do folderu pack w metinie( Ważne: musimy kopiować pliki a nie cały folder bo może nam stworzyć nowy folder pack w folderze packc:D

następnie uruchamiasz przez plik exe z nazwą serwera i gitara:D

 

 

a co jeśli to 2011 spol:D

łatwo to rozpoznać bo większość spolszczeń posiada w paczce .rar plik metin2011Helper

musimy wtedy wszystko z paczki wrzucić do folderu z metinem i uruchamiać przez "nazwaserwera.exe"

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Działa już ale zamiast mojego serwera to jest Pięć Pierwszych serwerów Z PL'A Tzn. Monystar, Feniks, Obsydian, Astral, I Jakiś ( Specjalnie Po Polsku )

O co chodzi ??

Opublikowano

bo w spol nie masz wpisanej nazwy serwera:D

widzę że twoje spol jest tylko plikiem exe i jest do 2008r:D

ściągnij sobie przykładowo launtcherka i śmigasz z nazwą serwera a jeśli nie chcesz to musisz tak grać:D

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

masz 5 serwerow bo mozesz sie " przez nie" logowac;] ii tak bedzie na to samo;]

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...