Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarabiać Kredni/Uri Nie Za Szybko Ale Skutecznie.


Own33d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie piloci głodni wiedzy!

Wiele z was pyta jak zarabiać a odpowiedzi jest sporo i chciałbym je tutaj zgromadzić

 

A teraz sposoby zarabiania od początku do końca:

Sposób (A)

UWAGA TEN SPOSÓB JEST TYLKO DLA TYCH CO CHCĄ NAPRAWDĘ ZAROBIĆ A NIE DLA LENI!

1.Zapodaj sobie ulubioną muzyczkę dla uprzyjemnienia zarabiania.

2.Rozbuduj skylab tak żebyś mógł wysłać sobie np 100 promerium.

3.Podkręć sobie generatory promerium i poleć na mapę x-2.

4.Zacznij zbierać wszystkie skrzynki bonusowe i te karnawałowe przez parę dni(jeśli są).

5.Zadanie ułatwi ci full speed oraz system ostrzegania ponieważ gdy wróg będzie na mapie ty szybko uciekniesz do portalu.

6.Tym sposobem dziennie zarobisz(nie ważne jakim statkiem)ponad 3tyś uri lub więcej!

7.Są wielkie plusy tego sposobu:

+Dziennie można uzbierać powyżej 3tyś uridium

+Ponad 50(więcej) darmowych energii co się wiąże z dużą ilością cdd lub skompletowanymi wrotami,ale to zależy od farta

+Masz więcej ammo i rakiet oraz jackpot!

8.W czasie zbierania napewno zaczepi cię jakaś lordakia,nie uciekaj tylko ją bij,zawsze to 2 uridium to coś i dostajesz exp więc możesz nawet nabić trochę lvl.

 

Sposób (B)

Ten sposób jest banalny ale jakże skuteczny

1.Po prostu wchodź codziennie na darkorbit i będziesz dostawał bonus za logowanie co wiąże się z tym że za bonus za 5 dni będziesz dostawał 200 uri i cdd.

2.To powolny i monotonny proces(każdy tak robi)

3.Rozbuduj skylab i wysyłaj(zależy ile masz w ładowni,w moim przypadku 3000)maxymalnie promerium aż do pełnej ładowni i sprzedawaj a dostaniesz za to kupe kasy(oczywiście trzeba mieć dużo poważania,i dużą ładownię żeby np dostawać 1,5mln kredek)(max 3mln można mieć za sprzedasz).

 

Proste.

 

Sposób (C)

1.Zacznij robić wszystkie misje po kolei(nie ważne ile czasu je będziesz robić,czy dla ciebie będą nie wykonalne,pamiętaj nie ma rzeczy nie możliwych!).

2.Codziennie rób wszystkie misje regularnie a będziesz miał dużo kasy na licytacje statku czy laserów lub dronów.

3.Uzbiera ci się niezła sumka za wszystkie misje,będziesz miał dużo kredek,uri,ammo,poważania,doświadczenia.

 

 

Sposób (D)

1.Użyj jakiegoś z tamtych sposobów i zarób dużo kasy.

2.Kup dobry statek(jeśli masz trochę słaby)i wyposażenie do niego.

3.Idź pobić devolarium(w dużych ilościach)oraz mordony,jeśli bijesz przynajmniej po 1000.

4.Masz kupe forsy i nie wiesz co z tym zrobić?Wejdź o 2 w nocy na darkorbit i daj ile tam uważasz na drony lub laserki albo coś elitarnego np. goliatha.

 

 

Teraz powinieneś być bogaty i możesz znajdywać klan(sądze że masz już pewnie gdzieś tak z 10lvl lub wyższy więc możesz już dojść do klanu i latać na 2 gale ale radze tylko z klanem,zrób misję na 100 sibelonitów).

Po tej misji powinieneś mieć 11 lvl i możesz zrobić z klanem misje tour de force dzięki której będziesz miał więcej białki i doświadczenia itd...)

 

 

Myślę że każdy po przeczytaniu tego poradniku zacznie działać i nie marudzić że nie wie jak zarabiać bo to jest oczywiste i każdy to powtarza

 

 

Oczywiście są jeszcze osiągnięcia które MUSISZ zrobić jak chcesz do czegoś dojść w tej grze!

 

 

Nawet nie musisz wysyłać smsów,wystarczy trochę czasu i będzie OK!

 

To mój pierwszy poradnik więc proszę o ułagodzenie krytyki

 

Pomogłem?

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Od dzisiaj jesteś moim masterem. Skopiować cały poradnik stąd

 

http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=451447

 

SZACUN!

Opublikowano

Debilizm.

Najlepiej bić kryśki, z białej 20 sekund potrzeba, z RSB i innymi dodatkami na pewno krócej.

Zamiast na statki poleć sobie na te alieny to zobaczysz ile milionów uzbierasz . ; )

To co skopiowałeś nie przyda się w ogóle.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Noob Killer na PL3 np jesteś pewnien że 20K uri np ze skrzynek zubierasz i niedostaniesz Ban chyba Smieszny jestemś

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Poradnik zal lepiej kupic słabego golca i ładownie i skylab zrobic i masz 3 mln za 6h czekanie z skylab a po 2 botem latac to zal robisz konto grasz 2-3 lata włanczasz bota i ban i 3 lata gry w plecy ///

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Noob kiler to daj mi tego Bota Darmowego żeby działał na PL i zbierał 20K Uri

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

I wszystkie darmowe ??

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Za Ibota i Kbota musisz zaplacić na pewno.....a UDOBOT jest raczej bo nie wiem dokładniej darmowy

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...