Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki najbardziej opłacalny sposób zarabiania yang?


majorek112

Zarobek (legalny)  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest najlepszy zarobek

    • Metiny w M2 (35lvl)
      9
    • Metiny Bitwy (15lvl)
      2
    • Metiny na pustyni
      3
    • Chodzenie na "BESTY"
      0
    • kupowanie taniej sprzedawanie dro?ej
      8
    • Medale na ma?pach
      4
    • Kowal (Grrr...)
      3
    • Dropienie Ribów
      1
    • (ALLEGRO :] )zarcik ?owienie
      4
    • Otwieranie ma??y
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozwolę sobie przeprowadzić małą ankietę (proszę o nie zamykanie tematu po 5 minutach jak to zawsze ma miejsce :)

W ankiecie macie "zaznaczyć" jaki według was jest najlepszy zarobek (LEGALNY) z pośród wymienionych

Opublikowano

Medale na małpach

Metiny pustynia

Chodzenie na "BESTY"

M3

 

łowienie bez fishbot jest nieoplacalne bo byś musiał siedzieć 24/7

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

a jeszcze takie pytanie mam szamana 42 to nim moge chodzic czy lepiej jak se bodego wyexpie mam też mentala 75 ale nim nie mam pomyslu na zarobek bez eq jest bo spalone wszystko ;d

Opublikowano

szamanem to musi mieć dobrego wachlarza/dzwonka..

 

najlepiej to zrób Sure wp + szamanem buffuj to wystarczy Ci z 35 lvl na te metki na pustyni.

 

Szamanem też możesz sprawdzić jak go masz z eq

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

no właśnie eq nie mam za bardzo mam tam na wydatek troche kaski ale mysle ze starczy tylko na antyka +9 i dobra zbroje ;/ a wy ludzie dalej na ankiecie oddawajcie swoje głosy chce widzieć jaki zarobek uważacie zaz najlepszy (jak przyjdzie jakiś "typ" który mało wie o metinie to może sobie zerknąć na ankiete i zobaczy co może robić aby zdobyć troszkę kaski zamiast robić new temat

Opublikowano

Wg. mnie najlepszy sposobb to metki w dt, wbijasz 75 lvl sura wp i lecisz, mozesz bic metki niustannie do 4godzin zarobek nieporownywalnie lepszy od bestow czy metkow w m1 ;)

Opublikowano

Najlepszy spobos to kupienie na allegro widzialem wczoraj 7,50zl za 1kkk wiec ani sie nie meczysz ani nic wiec polecam to nie w 100% legalne ale ja za to bana nie dostalem jezeli nie to to moze metki 35lvl

iz9w29.png

Opublikowano

UP@

on chce legalne sposoby.

 

top@

myślę, ze dostales juz wystarczajaca ilosc odpowiedzi

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...