Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie da się zbugować pierscienia Expa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Gram na priv serwerze ******MT2, i na starym launcherze na lajcie dało sie bugować ringi expa, rekawice złodzieja itp.

a teraz na nowym launcherze nie da sie itemków sciągać u dozorcy niestety.

Jest to polski serwer z ratami 350.

I teraz pytanie, czy wie ktoś jak ściągnąć i zbugować itemek?

Jeżeli ktoś chce mnie wyśmiać że buguje czy cheatuje, to niech nie pisze komentarza, lecz pomyśli nad sensem istnienia tego forum...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ref sie robi co 24h . ;)

 

Jaki to serwer? Może jest zablokowane .

 

Albo źle robisz .

 

Jak zostaje minuta zdejmujesz do depozytu , przesuwasz na wachlarz kd i podmieniasz za wachlarz pierścień i dajesz dodaj/tak ;)

Opublikowano

po pierwsze to popatrz na daty mojego postu i refreshu.

po drugie to serwer DragonMT2.

po trzecie umiem bugować itemki, ale jak założysz ring expa to nawet w depozycie sie go nieda zdiąć.

po czwarte pozdrawiam ^^

Opublikowano

Dragon jest dość dobrze zabezpieczonym serwerem więc dlatego może bugowanie pierscienia nie działac..

 

sprawdz jeszcze na kamermodzie, jak nie zadziała to znaczy ze jest zablokowane

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...