Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zmiana Języka W Adobe Photoshop Cs5


Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daronian
Opublikowano

Witam Serdecznie.

 

Chciałbym napisać Wam jak zmienić język w Adobe PhotoShop CS5 (nie wiem jak z innymi wersjami).

Nie jest to trudne, nawet początkujący się połapie. Opiszę krok po kroku zmianę z języka obcego na polski i z polskiego na obcy.

 

 

 

Z obcego języka na język polski:

 

- Włącz Adobe PhotoShop CS5

- Wejdź w Edit

- Wejdź w Preferences

- Wybierz General

lub kliknij CTRL + K (włączy Ci się to wszystko co napisane wyżej)

- Następnie z lewego menu wybieramy Interface i na dole jest napisane: Język

- Wybierasz z listy język: Polish

- Wyłącz i włącz program.

 

 

 

Z języka polskiego na obcy język:

 

- Włącz Adobe Photoshop CS5

- Wejdź w Edycja

- Wejdź w /Preferencje

- Wybierz Ogólne

lub kliknij CTRL + K (włączy Ci się to wszystko co napisane wyżej)

- Następnie z lewego menu wybieramy Interfejs i na dole jest napisane: Język

- Wybrać z listy język, który chcesz

- Wyłącz i włącz program.

 

 

Gratulacje! Poradziłeś sobie ze zmianą języka, niby nic, a jednak może ułatwić prace!

Liczę na nagrodę w postaci + oraz zdjęcie przez Moderatora paru % ostrzeżeń.

 

#Przepraszam jeśli taki poradnik już był.

 

 

Tutorial wykonany przez Daroniana - Slima. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora! © 2011

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...