Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Można Rozpakować Plik Item_Proto W Locale_Pl ? Prosze O Odp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) w wielu poradnikach spotkałem się z tym że trzeba jakieś tekstury wkleić do pliku item_proto w locale_PL ale ja tego nie moge niczym rozpakować :( czy ja dobrze zrozumiałem że tam trzeba coś wkleić?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@up

 

O to mi chodzi że w questach trzeba znać te linijki kodu itp ;) tak samo jak tekstury ;) to mówię że się na tym nie znam i dlatego napisałem że tekstury :D

 

@edit

 

Chodzi mi o to skoro w szmaragdowej stalce pisze ze jest okolo 1400 defa a chciałbym zeminić że bedzie 1000 defa a w cliencie będzie pisało że jest 1400 a efekt będzie inny :D i chce ten napis zmienic z 1400 na 1000 :D

 

@down / \

 

czytaj to co napisałem o szmaragdowych stalkach |

|

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Chodzi mi o to skoro w szmaragdowej stalce pisze ze jest okolo 1400 defa a chciałbym zeminić że bedzie 1000 defa a w cliencie będzie pisało że jest 1400 a efekt będzie inny i chce ten napis zmienic z 1400 na 1000

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Eh jak już to rozpakowałeś to szukasz linijki z szmaragdowymi.

 

I tam w Value1 i Value5 ustawiasz tyle ile ustawiłeś w NaviCat'cie

 

Np.

Wpis szmaragdowej:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

;)

 

W value1 mam 1320 w value5 86

 

Czyli 1320+(86*2)

1320+172=1492

 

Czyli np. u mnie ta stal ma 1492defa

 

Oczywiście TAK PISZE PRZY ZBROI ;D

 

Ty podstawiasz swoje dane które ustawiłeś w navi Cat :P

 

@Edit

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Tabelach Item_proto zajrzyj tutaj:

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Ok już wiem ;) najlepiej było w value0 dać 0 w value1 dać 1000 , value2 dać 0 , value3 i tak dalej dać 0 . Wystarczy wszędzie od value0 do value5 wpisać 0 a w value1 wpisać ile ma dawać defa

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...