Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zmienić Defa W Szmaragdowej Stalce ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) Chciałbym się dowiedzieć jak można zmienić defa w szmaragdowej stalce ;) bo pisze że +9 ma 1450 (chyba) a dodaje tylko okolo 200 i chciałbym się dowiedzieć jak zmienić :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

W naviciacie masz tabele item_proto szukasz id zbroi i przechodzisz do zakładki value cod tam dodajesz ile dana zbroja ma mieć deffa :rolleyes:

1317460154-U259168.png

 

Achievementy:

mca.png

1317460445-U259168.png

Opublikowano

Wchodzisz w navcat

zakładka player/item proto

 

I szukasz ID szmaragdowej.

Następnie tabeli VALUE 0

 

I w tej tabeli ustawiasz ile zbroja ma mieć defa.

 

Jeśli chcesz by w kliencie pisało tyle co ustawiłeś musisz rozpakować pliki klientowe locale, tam znajdziesz item proto. rozpakuj je. wchodzisz i szukasz szmaragdowej. i o ile się nie mylę pod koniec tekstury jest VALUE 0 i tam wpisujesz ile ma pisać.

 

 

Liczę na +++

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Obrona to tak:

 

W Item_proto

 

Value1 + (Value5*2)

 

tzn np Value1 masz 100 a value5 na 25

 

Czyli

 

100+(25*2)

 

100+50=150

 

kojarzysz ?? :P

 

@Edit

Wow o.O

 

Jak wszedłem to pusto było, a jak napisałem to już z5 odp o.O

 

@Edti2

 

Ale widzę że koledzy UP nie powiedzieli w 100% o co cho :P

Opublikowano

A no tak przepraszam wystarczy że w volue 1 ustawi np 500 a resztę po 0.

 

 

EDIT.

 

No ja raczej dokładnie wytłumaczyłem.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

No pisałem.

 

1. połącz się z serwem.

2. wejść w navicat. zakładka player i item proto

3. szukasz id jakiejś zbroi np hwang czyli wciskasz citrl + F i wpisujemy id 11971

4. teraz szukamy tabeli volue 1 i przy hwangu jest napisane 550 czyli że ma 550 defa, przy szmaragdowej jest inaczej. wpisujemy tam ile chcemy by zbroja miała defa

5. restartujemy serwa.

 

 

Do klienta napisałem wyżej jak wgrać, lecz gdy nie wgramy d klienta w statusie będzie pisało tyle ile wpisaliśmy jak ją ubierzemy, lecz gdy najedziemy na zbroje to będzie pisało tyle co przed zmianą.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Ok napisze ci jak ja wypełniam te tabele:

 

VALUE - 0

VALUE1 - TYLE ILE MA MIEĆ ZBROJA DEFA, NP 950

VALUE2 - 0

VALUE3 - 0

VALUE4 - 0

VALUE5 - 0

 

SPRÓBUJ TAK WYPEŁNIĆ, ZRESTARTUJ SERWA, UBIERZ ZBROJE I W STATUSIE SPRAWDŹ CZY DZIAŁA, CZY DODAŁO CI TYLE DEFA CO WPISAŁEŚ W VALUE1

di-HLXD.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...