Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuje Swoją Pomoc/Usługi Jako Serwerowy Grafik.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Chciałbym zaproponować swoje usługi jako grafik serwerowy/forumowy

:)

 

Dlaczego ja?

 

Znam się trochę na tym co robię i uważam, że moje prace nie są złe... Umiem wszystko, od prostych prac do 3D. W grafice siedzę ponad rok i wiem co robie i co powinno sie podobać klientowi.

 

Kontakt:

 

Skontaktować się ze mną można pod nr. GG: 3476059 lub na MPC Forum. Czekam na propozycje.

 

Pozdrawiam :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Takie informacje tylko na prywatnej rozmowie. Jeżeli klient będzie zainteresowany to chętnie mu przedstawię moje pracę i to on oceni.

Opublikowano

No ale skoro zakładasz publiczny temat to wszystkie informacje podawaj tutaj albo w ogóle było go nie zakładać.

RAsfepN.png
Opublikowano

Wiesz co... Masz racje, ale nie wstawie tu moich prac, bo musiał bym siedzieć przy tym pół dnia... Wiesz dlaczego? Bo nie robie prac na odp... Porządna praca ma ok. 20 MB, a zanim wgra sie na jakikolwiek hosting to troszkę minie. SS'ów też nie będe wrzucał, bo to nie ma sensu... Na SS'ie mało zobaczysz.

 

Tak więc takie informacje tylko na PW !

 

Pozdrawiam :)

 

@Empios. Jesteś zainteresowany? Jeżeli nie to nie pytaj o takie rzeczy, natomiast jeśli jesteś to zapraszam na PW.

Opublikowano

Bez próbki twojego talentu w postaci prac nie zdobędziesz dużo klientów.

Kto wie czy nie jest to graficzny skill a'la Paint..

 

Jeśli masz zamiar zajmować się tym na poważnie to te 10 min wrzucania nie powinny Cię odstraszać.

Przed ssami też się bronisz. Pachnie mi to kantem.

 

Osama ma 100% rację.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Oki... Nie interesuje was to to się nie udzielajcie. Wasze posty można uznać za spam, bo nie prosiłem o krytykę i opnie tylko o konkretne propozycję współpracy.

 

Klient dostanie wszystko co będzie chciał a osoby trzecie ich nie dostaną.

 

Pozdro :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...