Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zmienić Swój Adres Ip


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Modem/router :

1.Wyciągamy kabel z modemu/routera na ok.30 sekund.Można tez wyłąnczyc router/modem.

2.Wkładamy puuff ! .Mamy nowe ip :)

 

Na serwery proxy niestety nie znam :( . Może kiedyś jak sie dowiem to podam :)

 

Jak sprawdzić ze cie nie oszukuję?Wejdz przed tym wyciągnięciem kabla na :

http://www.pokapoka.pl/

i spisz swój adres ip . Po tej całej operacji z wyciąganiem i wkładaniem wejdz jeszcze raz na tą stronke i zobacz czy masz inne ip :)

 

Jeśli było to przepraszam ;)

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

to tylko w neo , sensacji nie odkryłeś a i nikomu tez nie pomożesz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
to tylko w neo , sensacji nie odkryłeś a i nikomu tez nie pomożesz
Po 1.nie tylko w neo w orange,play itp. w wszelakiego typu modemach.Po 2.Napisałem ze jak bylo to przepraszam.Po 3.Komuś napewno sie przyda .:)

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Taki sposób moim zdaniem jest prymitywny.

 

P.S.

Jeśli chodzi o proxy to mogę zrobić tuta lub videotuta bo mam świetny program do tego ;)

GrottyCracker22.png
  • 2 tygodnie później...
Gość Pan Maciek
Opublikowano

UPC - AYFKM?

Tu ip raz na rok sie zmienia :(

Opublikowano

ja tez mam modem i router ;] a ip mi sie nie zmienia i co powiesz?

 

Modem i router to jedno i to samo xD .Wiesz trzeba trochę poczekac nie wyciagniesz włozysz i juz... . Ja czasem jak czekam ok. 30sec to mi nie zmienia :).

 

PS.

Nie powiedziałem ,tylko napisałem B)

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Ludzie... Modem i Router to nie jest to samo... Polecam pogooglować. A jeśli chodzi o zmianę ip to nie potrzeba tutaj odłączać kabla. Wystarczy rozłączyć i połączyć sie z internetem np. poleceniem w konsoli lub po prostu wyłączyć i włączyć kartę sieciową.

#Include <brain.h>

Opublikowano

Po 1.nie tylko w neo w orange,play itp

a w UPC? :)

 

 

....

modem to jest to, co "daje" wam neta,

a router rozdziela go na inne komputery (jak masz router bezprzedowody to masz Wi-Fi) ;)

 

 

 

@up. to nic nie da (przynajmniej w moim przypadku ;p)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

następny z nowościami, jeszcze jakiś lamus usłyszy i potem zacznie mówić ze by zmienić IP wystarczy tylko karte sieciową wyłączyć i włączyć. i już masz nowe

 

żeby to było takie proste zmienić ip w innych sieciach niż DSL to by każdy to mógł zrobić bez problemu

 

jak masz routowalny IP wraz z umową zakupu łącza ( taki świstek z przydziałem adresu IP to go nie zmienisz żadną z metod, poza wizytą u ISP i zmianą fizyczną adresu )

niepubliczne adresy nawet nie bierzemy pod uwage te od 192.x.x.x i 10.x.x.x bo ich nie widać na necie , i bez względyu jaki sobie ustawimy zawsze będzie ten sam widoczny na internecie , IP bramki do internetu ( serwera )

 

@Rubikon modem może być routerem tak samo jak i router może być modemem , zależy od zastosowania

router bezprzewodowy to nie tylko wifi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...