Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Usuwanie Komendy Którą Hakerzy Niszczą Wasze Serwery Metin2


Gony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tutoriala.png

 

Usuwanie komendy którą hakerzy niszczą wasze serwery Metin2.

 

Potrzebne programy:

 

1) FilleZilla

2)Nodepad++

 

 

 

 

1.Jeżeli masz pliki Rain wchodzisz przez FilleZille do śieżki:

/usr/rain/channel/share_data

Jeżeli masz pliki SuicideRLZ wchodzisz przez FilleZille do ścieżki:

/usr/home/sui/metin/share_data

2.Kopiujecie z w/w ścieżki plik game na swój komputer. Otwieracie go nodepadem++

3.Na klawiaturze komputera przytrzymujecie:

 

CTRL i przyciskacie F.

4.W polu do wyszukiwania wpisujecie:

 

set_event_flag

 

5.Po czym zmieniacie komendę set_event_flag na inną.

[uWAGA]Musicie wpisać inną z taką samą ilością znaków

6.Czyli jak jest:

 

set_event_flag, to zmieniacie to na inną komendę jakąś trudną która ma 14 znaków.

7.Zapisujecie, wrzucacie na serwer. Po czym resetujecie wasz serwer.

 

Przy wrzucaniu plików na serwer proszę się upewnić że pliki zostały pomyślnie wysłane na serwer, bo FilleZilla czasem nie wysyła do końca.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Mi się wydawało ze to było wiele razy ;P

Opublikowano

 Mi się wydawało ze to było wiele razy ;P 

Raczej nie,

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

a komenda na gm mode to nie jest SHOWMETHEMONEY czy jakoś tak ? bo ja już nie wiem wkońcu jaką mam komende zmienić

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

a komenda na gm mode to nie jest SHOWMETHEMONEY czy jakoś tak ? bo ja już nie wiem wkońcu jaką mam komende zmienić

Showmethemoney to pamiętam że to Kod do StarCraft i StarCraft BroodWar ;p

Opublikowano

Było wiele, wiele razy. Jest jeszcze komenda /e test 0 (e test) , ją też trzeba zmienić.

sygna.jpg

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Krew jest potem bohaterów.

Już wkrótce...

shadow.jpg

 

Poznaj prawdę...

Ludzka rasa jest pod wpływem masowej hipnozy.

bilde.jpg

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...