Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Go Play: Super Plemiona Bez Lagów - Zapraszam!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer przeszedł testy i żeby gra była płynna i bez lagów:

dopuszczalna będzie rozgrywka:

1vs1 - na jednego gracza przypada 19 barb

2vs2 - na jednego gracza przypada 9 barb

3vs3 - na jednego gracza przypada 5,7 barby

4vs4 - na jednego gracza przypadają 4 barby

5vs5 - na jednego gracza przypadają 3 barby

6vs6 - na jednego gracza przypada 2,3 barby

[chodzi o to żeby razem było 40 wiosek i grać bez lagów]

 

Jutro pierwsza runda. Kto chce grać wystarczy, że napisze do mnie na gg: 10923180.

Gramy max do kilku godzin :)

 

Gramy jednak na ustawieniach:

Prędkość: 800

Prędkość jednostek: [(1vs1, 2vs2) - 1,6] [(3vs3, 4vs4) - 1,2] [(5vs5, 6vs6) - 1]

Ochrona początkowa: 3min

Download hostera: ok. 6000kb/s

Upload: ok. 600kb/s

 

Opóźnienie na serwerze między 30-60ms

Gramy na Hamachi.

 

:D Serdecznie Zapraszam :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Oo coś nowego :D + dla Ciebie .

 

Ja mogę zagrać 2 vs 2 .:)

Ochronę można trochę zwiększyć do 5 min ;p

Kto się jeszcze pisze ?

 

Można by było zagrać jutro :D

W dupie mam te całe +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...