Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu W Szklarni Spawnia Mi Sie Zwierzaki I Co Zrobic By Sie Nie Spawnily ?


Grzes111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to samo co w temacie

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

Kiedyś na single miałem tak , że zrobiłem sobie w swoim domku basen(może 5x5) A na środku wysepka (2x2) , na wysepce posadziłem chyba drzewko i grzyby , dodam że basen był na 1 piętrze , i jako podłoża i "obramowania" basenu użyłem ziemi , całość mocno oświetliłem i dałem nad całe okno wielkie , efekt był taki , że jak tylko wracałem do tego domku po nocy zastawałem pełno zwierząt (chyba tylko owce i krowy) , na tyle że po kilka stacków wełny miałem po czyszczeniu ze zwierząt , kiedy obramowanie zmieniłem na cobblestone był już spokój , nic nie łaziło.

W trakcie bicia rekordu czasu online na mpc :]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...