Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chmura Radioaktywna Z Japoni


pavo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś zawsze doleci ale nie w takim stopniu by było szkodliwe i powody do panikowania

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

własnie zawsze doleci ale w malym stopniu bo podrodze zostanie rozmuchnieta przez wiatr, ale i tak najgorzej mają obszary Japoni.

współczucie

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

Koniec swiata sie zbilza, naukowcy juz o tym wiedza ale nie informuja o tym ludzi bo nie chca doprowadzic do masowej paniki :(

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Ta dziura co zrobiła się w skorupie ziemskiej na długości 15 Km to jedna z oznak złych rzeczy .

 

Na dodatek masakra w Japanese . ;/

9368_gold.png

Opublikowano

Tak kurwa, rozjebie planete na pół, ale naukowcy nie mówią.

Idźta spać i skończcie pierdolić.

Chcielibyście żeby za waszego życia był koniec świata, samoluby!

Opublikowano

Ja pierdole.. Jak was słucham to mi się.. wymiotować chce. Ludzie, ogarnijcie się! Ile razy był koniec świata? Tsunami? Chmura która zagrażała Europie.. Kurwa, można wyliczać w nie skończoność. Skończcie już! Powinien być tu zakaz pisania takich postów/tematów. Ludzie, tu są także dzieci, przeczyta taki, najebie sobie do głowy jakichś głupot i co? Jak na razie to Wy siejecie panikę. Ogarnąć się! Trzęsienie ziemi w Japonii, tak wielka tragedia, zgadzam się, ale nie pierwsze i nie ostatnie. Japonia dostała już propozycję pomocy od USA i Wielkiej Brytanii, Polska tez coś organizuje, więc nie panikujcie, Boże. Szlag człowieku trafia jak ma przez całe dnie na forum takie głupoty czytać.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Ja pierdole.. Jak was słucham to mi się.. wymiotować chce. Ludzie, ogarnijcie się! Ile razy był koniec świata? Tsunami? Chmura która zagrażała Europie.. Kurwa, można wyliczać w nie skończoność. Skończcie już! Powinien być tu zakaz pisania takich postów/tematów. Ludzie, tu są także dzieci, przeczyta taki, najebie sobie do głowy jakichś głupot i co? Jak na razie to Wy siejecie panikę. Ogarnąć się! Trzęsienie ziemi w Japonii, tak wielka tragedia, zgadzam się, ale nie pierwsze i nie ostatnie. Japonia dostała już propozycję pomocy od USA i Wielkiej Brytanii, Polska tez coś organizuje, więc nie panikujcie, Boże. Szlag człowieku trafia jak ma przez całe dnie na forum takie głupoty czytać. 

polać mu.

Opublikowano

Moim zdaniem na obszarach o dużej aktywności sejsmicznej i możliwości Tsunami nie powinno budować się elektrowni atomowych. To nie tylko zagrożenie dla Japoni ale także dla innych państw.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Sranie, a nie zagrożenie... Tam trzęsienia są 900 razy w roku, a Japonia jest idealnie przygotowana na takie zajścia. Zarówno ludzie jak i budynki. Jak było na Filipinach? Tam cywilizacja nie jest tak rozwinięta jak w Japonii i były setki tysięcy ofiar... w Japonii NARAZIE jest 2k. W naszym wieku nic nam nie zagraża... przestańcie wreszcie biadolić.

Opublikowano

Nie wiem czy wiecie ale nasi koledzy obok _- Niemcy-_ mają u siebie aż 17 elektrowni atomowych

wiec sobie pomysle jak by cos sie tam zjebalo :>

Opublikowano

Te trzęsienia skróciły weekend o 1,6 + 1,6 = 3,2 Milisekundy ...

@TOPIC

Wszystko ma być OK bo to jakieś to coś trujące ciężkie i już opada kilka KM od tej elektrowni ... "Europa i Polska poważnie zagrożone...." Phi

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Haha, tak samo jak z czernobylem, też chmura radioaktywna na całą europę poleciała a jakoś każdy żyje -.^

RAsfepN.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...