Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jesteśmy Tak Blisko, A Szukamy Tak Daleko.


seba291

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Już od dawana wiele osób kombinuje z Em2, szuka exbota. Przez jakiś czas mieliśmy expiseasy...

Jak na ten moment nie ma żadnego bota/hacka który zdobywał by doświadczenie za nas!

 

Przejdę do rzeczy:

Exbot zwykle składa się głownie z autopota, autoskila, pickupa, autologinu ew. exp dotatora etc....

Nie podałem 1 rzeczy jaką jest to, że bot podbiega do moba i klika na niego (autoatak go bije) Brakuje nam właśnie tej rzeczy, ponieważ wyżej wymienione mamy w kamermodzie!

 

Wyszukiwanie mobow, tylko nie wiem czy adresy są jeszcze aktualne.

 


Public Sub SaveMob()
Dim m As Mob
For i = 1 To 300
Dim buffer
Dim buffer1
Dim buffer2
Dim valuex As Single
Dim valuey As Single
ReadProcessMemory(processHandle, address, buffer, 4, Nothing)
buffer += &H4 * i
ReadProcessMemory(processHandle, buffer, buffer1, 4, Nothing)
buffer1 += &H584
ReadFloat(processHandle, buffer1, valuex, 4, Nothing)
ReadProcessMemory(processHandle, address, buffer, 4, Nothing)
buffer += &H4 * i
ReadProcessMemory(processHandle, buffer, buffer1, 4, Nothing)
buffer1 += &H588
ReadFloat(processHandle, buffer1, valuey, 4, Nothing)
Dim x = valuex / 100, y = valuey / -100
If Not IsDecimal(x) And x > 0 And Not IsPlus(x) And Not IsDecimal(y) And Not IsPlus(y) And y > 0 Then
Dim px As Integer = PgX()
Dim py As Integer = Pgy()
m = New Mob(ReadPointer(address, &H4 * i, &H678), ReadPointer(address, &H4 * i, &H16C), x, y)
Dim x1 As Integer = m.x * -1
Dim y1 As Integer = m.y * -1
Dim dist = Math.Sqrt(x1 * x1 + y1 * y1)
DrawFlag(-1 * x1, -1 * y1, m.color)
End If
Next
End Sub

 

 

Moim pytaniem jest: czy da się stworzyć haka który wykrywał by moba i klikał na niego, a po jego zabiciu na następnego itd... ew klikał na następnego moba co kilka s.

 

Kolejną rzeczą którą można by zastąpić wyżej wymieniony program oczywiście mogło by być coś typu moblock, autolur.

 

Można by też zrobić by postać stojąc w miejscu i bijąc nie zmieniała by swoje pozycji (nie poruszała by się do przodu) dzięki temu można było by postawić ja w miejscu gdzie moby same nas atakują i zostawić załączony autoatak.

Można by też zrobic (i tu prośba do kamera, można dodać to do moda) opisze działanie funkcji, polegała by ona na tym że wpisujemy czas swojego skila bufującego np sile ciało, aura miecza, pomoc smoka... i postać po czasie wpisanym do okienka schodziła by z konia klikała w skil po czym z powrotem wracała na konia i bila, tym samym bijąc na koniu nie poruszamy się do przodu, a postać można postawić w miejscu gdzie moby same nas atakują;)

 

Może przyda się temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/278830-vb-expiseasy-v2-source/

http://www.mpcforum.pl/topic/281042-c-code-map-viewer-20/

 

Zachęcam do dyskusji i do inwencji twórczej programistów :D

 

PS. Przepraszam za jakiekolwiek błędy, literówki ;)

Opublikowano

W sumie co do tego auto buffa to nie było by to trudne - auto buff + auto schodzenia z konia to pare min w autoit czy c++ ;) Kod w wersji tekstowej byl by mniej wiecej taki:

int nCzasZsiadania;

cin nCzasZsiadania;

kliknij ctrl+h, f4(np. tam silne dajemy)

poczekaj nCzasZsiadania ;

...

i to wszystko w pentle while() dać ;D

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

no to czekamy na kamera który doda to do moda :D

 

@UP daj w code. Poza tym nie orientujesz sie w tym wyszukiwaniu mobow ?

Opublikowano

W sumie co do tego auto buffa to nie było by to trudne - auto buff + auto schodzenia z konia to pare min w autoit czy c++ ;) Kod w wersji tekstowej byl by mniej wiecej taki:

int nCzasZsiadania;

cin nCzasZsiadania;

kliknij ctrl+h, f4(np. tam silne dajemy)

poczekaj nCzasZsiadania ;

...

i to wszystko w pentle while() dać ;D

Moim zdaniem masz rację ale nie lepiej zrobić tak aby bot podpinał się do procesu metka wtedy można by było go używać na zminimalizowanym oknie ;)

 

P.S.

Nie znam się dokładnie ale hs by to wykrywał tak mi się zdaje :(

GrottyCracker22.png
Opublikowano

@UP

np kamermod dziala na zminimalizowanym i to chyba podstawa ;) Ważne by bot dzialal kiedy my mozemy np przeglądac internt etc. Na pewno wiele osób chcialo by używac kilku na raz botow ;)

 

 

@2xUP

Waithack to nie jest dobre rozwiązanie, jedynie dla konia bojowego który podczas bicia nie przesówa się do przodu ale tu mamy ogromną szanse na bana gdyż widać, że nie bijemy a moby padają ;) To tak jak przy sh więc to odpada ;)

Opublikowano

W sumie co do tego auto buffa to nie było by to trudne - auto buff + auto schodzenia z konia to pare min w autoit czy c++ ;) Kod w wersji tekstowej byl by mniej wiecej taki:

int nCzasZsiadania;

cin nCzasZsiadania;

kliknij ctrl+h, f4(np. tam silne dajemy)

poczekaj nCzasZsiadania ;

...

i to wszystko w pentle while() dać ;D

Nie ma tak latwo, M2 korzysta z interfejsu DirectX wiec nie obsluguje komunikatu WM_KEYDOWN.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@UP

Gdyby było to możliwe pewnie już dawno by to zrobił :) Wystarczy odrobina spostrzegawczości by zauważyć, że kamer próbował już coś z tym zrobić stąd w modzie mamy "moblock'a" lecz to niewypał i działa tylko wizualnie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mój domowy expbot to bylo między innymi :

-MultiHack

-Cos ciężkiego

 

i później włączamy wszystkie opcje chodzi mi o moblock kładziemy np. szklanke na spacje i jest git xD:DxD

Bot wali moby

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tak, wszystko wam się uda. skopiowałeś kod z expiseasy, i pewnie nawet nie masz zerowego pojęcia o jego działaniu.

 

pozdrawiam ~MrOMGWTF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...