Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyjaśnienie Zachowania Agaxi


xenex is back

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż wczoraj jak wystartował serwer odrazu na WL zgłosiłem mnie 2 kolegów i koleżanke...

 

Niestety na nick agaxi ktoś się już wbił nim koleżanka wróciła z łyżw i zrobił zadyme przez co ja bana na MPC otrzymałem...

 

Na nicku Athelas również ktoś się zarejestrował, lecz sądze że ten ktoś nie robi nic złego na tym koncie poniewaz widzialem jego nick na tabliczce w central parku

 

i jeszcze 1 konto die13 o którym nie wiem co sie stało ale pisze że konto zbanowane...

 

Chciałbym również powiadomić że system na white-liscie jest zły ponieważ każdy może wbić na czyjś nick... tak właśnie było w moim przypadku... Geo nie dodawał zbyt często a ludzie sie niecierpliwili i wchodzili na konta innych użytkowników

 

Mam nadzieje na zrozumienie mego problemu i na otrzymanie unbana

 

P.S. jak ktoś może wyzerujcie konta agaxi i Die13, jeżeli ktoś na nicku Athelas bd się dobrze sprawował możecie mu nie robić przykrości

P.S.2 nie wiedzialem jak nazwac temat i w jakim dziale go umieścić

 

Pozdrawiam xenex

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...