Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zacząć Przygodę Z Combat Arms.


aness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym wam pokazac jak sobie zrobic super konto na combat arms. (Poradnik Dla zielonych)

 

A więc Najpierw robimy sobie konto na Ca Eu:

http://passport.nexoneu.com/Registration/Signup.aspx?nexoneuTheme=CombatArms

poźniej sciągamy Ca :

http://download.nexoneu.com/cba/downloader/CAE_Downloader.exe

Gdy nam się sciągnie instalujemy ca i patchujemy.

Ok. patch zakonczony. logujemy sie akceptujemy Trening ( F5 Button). gdy juz go przejdziemy mamy 5 k Gp (jakos tak).

Kupujemy skrzynkę w zakladce Premium za 4 k (gp)

Gdy juz kupimy i wylosuje się nam bron np. m4a1 cqbr na 7 dni ustawiamy ją na 1 slot a m16 (poczatkową bron) ustwiamy w backpacku. Gdy juz ustawimy bronie zaczynamy grac w fireteamy i spyhunty!

gramy tak przez tydzien az znowu nie zarobimy 5k i nie kupimy skrzynki..

 

i tak po pół roku grania mamy konto 2lt 2. Zakladajac ze gramy 3 - 3,5 godzin dziennie. pozniej kupujemy flamethrower i koksimy...

Dzięki za uwagę!

2d6tno4.png

BANNED :(( na 15 dni

Opublikowano

Szczerze? Na ten pomysł może wpaśc każdy. A wogóle, to najlepiej trzaskac same fire-teamy ze specialistą, m134 i medkitami na Platnum.

Opublikowano

@up

szczególnie na randze trainer co>?

ale tak to sie robi jak sie nie chce wydywac kasy

2d6tno4.png

BANNED :(( na 15 dni

Opublikowano

Poradnik użyteczny, lecz mam co do niego pewną sugestię, a mianowicie pomysł z skrzynką za 4k gp nie jest dobry. Owszem, jest szansa na jakąś piękną broń, lecz szansa ta jest nikła. Nowi gracze chcą poznać inne modele broni, a ta skrzynka może zniweczyć ich plany poznania m4 czy choćby Mac-10, z resztą każdy wie o koszcie tego planu. Mogą owszem zrobić drugie konto, jednakże istnieje pewna malutka szansa na ban za multikonto (szansa nikła, ale prawdziwa). Tak więc proszę dodaj coś o broni na początek, aby biednego rekruta naprowadzić na właściwy tor.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam ja mam taki problem ze odpalam gre i mi sie nie patchuje tylko odrazu mi sie odpala login i haslo niewiem co mam zrobic zeby go spatchowac

Opublikowano

Poradnik słaby po za tym treningiem, że jest pod F5...

 

Mój poradnik jak szybko expić, itp...

1. Po zalogowaniu zrób trening (f5)

2. Zakup jakąś krowę ( ciężka broń )

3. Graj FireTeam w 4 osoby najlepiej...

 

Kiedyś był z początku FAMAS na 30 dni...

Nie wiem czy jeszcze tak jest był w inbox, chyba...

76561198090890807.png

Opublikowano

Zapomniałeś dodać żeby kupić hacki od GA ( nie podam nazwy bo jeszcze warna dostane) i pizgać z rapid firem i megakillem na DT wtedy to exp leci w pizdu!

 

Za podawanie nazw do hacków nie ma warnów.

///zav.

 

zavetti nie komentuje bo ja ju dostałem za to warna... nie w tym dziale ale dostałem

Opublikowano

Zapomniałeś dodać żeby kupić hacki od GA ( nie podam nazwy bo jeszcze warna dostane) i pizgać z rapid firem i megakillem na DT wtedy to exp leci w pizdu!

 

Za podawanie nazw do hacków nie ma warnów.

///zav.

 

Po to żeby nabić 2LT i stracić konto... ?

76561198090890807.png

Opublikowano

Grając na vip hacku konta nie stracisz, grając na samych chamsach.

Trochę czytałem o Vipach i podobno nie pozostawiają Gamelogów, trochę w to nie wierze, ale może....

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Trochę czytałem o Vipach i podobno nie pozostawiają Gamelogów, trochę w to nie wierze, ale może....

 

to prawda cisne już mam CSM 5 i nie mam bana bo jade na Vip hacku mam ghost aima więc gram też z aimem i o bana się nie boje.

 

Zavetti już dostałem warna za podanie strony nie w tym dziale, ale dostałem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...